Terug

Tijden van duisternis

[eBook]

Tijden van duisternis (Tony Schumacher) - eBook
€5,99

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris– een van de acht beste thrillers van het jaar in deVN Detective en Thrillergids

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.

Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen– en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.


De pers over de boeken van Tony Schumacher

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Het is amper te geloven datTijden van duisternis pas het debuut is van Schumacher. Rossett is met al zijn tekortkomingen een personage om te koesteren. Een weergaloos boek.’ Hebban.nl

‘Bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal?maken naar de volgende twee delen. Als de kwaliteit vanTijden van duisternis kan worden doorgetrokken dan staat de lezer nog veel boeiends te wachten.’ Thrillzone.nl

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


De pers overTijden van duisternis

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tony Schumacher
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402307795
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 392

Aanbiedingen

Jaap Robben Zomervacht (eBook) Zomervacht, Jaap Robben
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 21 november

Lees meer

Eleanor Limprecht De reizigers (eBook) De reizigers, Eleanor Limprecht
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 07 december

Lees meer

David Lagercrantz De man die zijn schaduw zocht (eBook) De man die zijn schaduw zocht, David Lagercrantz
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Isabel Allende De winter voorbij (eBook) De winter voorbij, Isabel Allende
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

Bill Clinton President vermist (eBook) President vermist, Bill Clinton
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

J.P. Delaney Geloof mij (eBook) Geloof mij, J.P. Delaney
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Leïla Slimani In de tuin van het beest (eBook) In de tuin van het beest, Leïla Slimani
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

John Grisham De fraude (eBook) De fraude, John Grisham
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

James Patterson Moordspel (eBook) Moordspel, James Patterson
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Jørn Lier Horst De kluizenaar (eBook) De kluizenaar, Jørn Lier Horst
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het