Terug

Tijden van duisternis

[eBook]

Tijden van duisternis (Tony Schumacher) - eBook
€9,99

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris– een van de acht beste thrillers van het jaar in deVN Detective en Thrillergids

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.

Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen– en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.


De pers over de boeken van Tony Schumacher

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Het is amper te geloven datTijden van duisternis pas het debuut is van Schumacher. Rossett is met al zijn tekortkomingen een personage om te koesteren. Een weergaloos boek.’ Hebban.nl

‘Bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal?maken naar de volgende twee delen. Als de kwaliteit vanTijden van duisternis kan worden doorgetrokken dan staat de lezer nog veel boeiends te wachten.’ Thrillzone.nl

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


De pers overTijden van duisternis

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tony Schumacher
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402307795
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 392

Aanbiedingen

A.J. Finn De vrouw in het raam (eBook) De vrouw in het raam, A.J. Finn
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 18 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz De rekruut (eBook) De rekruut, Gregg Hurwitz
€14,99€11,99
Actieprijs t/m 30 maart

Lees meer

Gregg Hurwitz De Nergensman (eBook) De Nergensman, Gregg Hurwitz
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz Orphan X (eBook) Orphan X, Gregg Hurwitz
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Geir Tangen Het meesterwerk (eBook) Het meesterwerk, Geir Tangen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Haruki Murakami De moord op Commendatore (eBook) De moord op Commendatore, Haruki Murakami
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Pieter Waterdrinker Tsjaikovskistraat 40 (eBook) Tsjaikovskistraat 40, Pieter Waterdrinker
€13,99€7,99
Actieprijs t/m 05 maart

Lees meer

Gard Sveen Dansen met de duivel (eBook) Dansen met de duivel, Gard Sveen
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 16 maart

Lees meer

Nora Roberts Weet je nog? (eBook) Weet je nog?, Nora Roberts
€11,99€7,79
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Jodi Daynard De vroedvrouw van Braintree (eBook) De vroedvrouw van Braintree, Jodi Daynard
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het