Terug

De snijkamer

[eBook]

De snijkamer (Jilliane Hoffman) - eBook
€9,99

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.

Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele landâ en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny enDaria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?

â De snijkamerâ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jilliane Hoffman
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026133978
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 377

Aanbiedingen

Charles C. Mann 1493 (eBook) 1493, Charles C. Mann
€6,99€4,99
Actieprijs t/m 03 oktober

Lees meer

Elizabeth George In wankel evenwicht (eBook) In wankel evenwicht, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Philippe Claudel Archipel van de hond (eBook) Archipel van de hond, Philippe Claudel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Nicci French De dag van de doden (eBook) De dag van de doden, Nicci French
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Laura McHugh Onvindbaar (eBook) Onvindbaar, Laura McHugh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Elizabeth George Dag des oordeels (eBook) Dag des oordeels, Elizabeth George
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Japke-D. Bouma Werken doe je maar thuis (eBook) Werken doe je maar thuis, Japke-D. Bouma
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 26 september

Lees meer

Ann O'Loughlin De vrouw van de rechter (eBook) De vrouw van de rechter, Ann O'Loughlin
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Peter James Doodsangst (eBook) Doodsangst, Peter James
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het