Terug

De snijkamer

[eBook]

De snijkamer (Jilliane Hoffman) - eBook
€9,99€4,99

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.

Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele landâ en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny en Daria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?

â De snijkamerâ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jilliane Hoffman
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026133978
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 377

Aanbiedingen

Willem Asman Enter (eBook) Enter, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Daniel Cole Marionet (eBook) Marionet, Daniel Cole
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Karen Dionne Dochter van het moeras (eBook) Dochter van het moeras, Karen Dionne
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Lee Child Nachthandel (eBook) Nachthandel, Lee Child
€12,90€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Daniel Cole Ragdoll (eBook) Ragdoll, Daniel Cole
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Camilla Läckberg Heks (eBook) Heks, Camilla Läckberg
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Henning Mankell De baanbreker (eBook) De baanbreker, Henning Mankell
€10,99€4,99
Actieprijs t/m 24 juni

Lees meer

Alice Feeney Soms lieg ik (eBook) Soms lieg ik, Alice Feeney
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Lars Kepler Jager (eBook) Jager, Lars Kepler
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het