Terug

De snijkamer

[eBook]

De snijkamer (Jilliane Hoffman) - eBook
€9,99

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.

Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele landâ en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny enDaria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?

â De snijkamerâ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jilliane Hoffman
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026133978
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 377

Aanbiedingen

Gregg Hurwitz De rekruut (eBook) De rekruut, Gregg Hurwitz
€14,99€11,99
Actieprijs t/m 30 maart

Lees meer

Gregg Hurwitz De Nergensman (eBook) De Nergensman, Gregg Hurwitz
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz Orphan X (eBook) Orphan X, Gregg Hurwitz
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Geir Tangen Het meesterwerk (eBook) Het meesterwerk, Geir Tangen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Pieter Waterdrinker Tsjaikovskistraat 40 (eBook) Tsjaikovskistraat 40, Pieter Waterdrinker
€13,99€7,99
Actieprijs t/m 05 maart

Lees meer

Haruki Murakami De moord op Commendatore (eBook) De moord op Commendatore, Haruki Murakami
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Gard Sveen Dansen met de duivel (eBook) Dansen met de duivel, Gard Sveen
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 16 maart

Lees meer

Nora Roberts Weet je nog? (eBook) Weet je nog?, Nora Roberts
€11,99€7,79
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Jodi Daynard De vroedvrouw van Braintree (eBook) De vroedvrouw van Braintree, Jodi Daynard
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het