Terug

De patissier van Parijs

[eBook]

De patissier van Parijs (Laura Madeleine) - eBook
€9,99

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts.‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Laura Madeleine
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026138164
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 283

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Jennifer Egan Manhattan Beach (eBook) Manhattan Beach, Jennifer Egan
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

Daniel Kehlmann Tijl (eBook) Tijl, Daniel Kehlmann
€11,99€9,99
Actieprijs t/m 05 januari

Lees meer

Edith Eger De keuze (eBook) De keuze, Edith Eger
€13,99€8,99
Actieprijs t/m 13 december

Lees meer

Camilla Läckberg Heks (eBook) Heks, Camilla Läckberg
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

David Lagercrantz De man die zijn schaduw zocht (eBook) De man die zijn schaduw zocht, David Lagercrantz
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 17 december

Lees meer

Arthur Japin Kolja (eBook) Kolja, Arthur Japin
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

Griet Op de Beeck Het beste wat we hebben (eBook) Het beste wat we hebben, Griet Op de Beeck
€13,99€8,39
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Michael Robotham Verwachting (eBook) Verwachting, Michael Robotham
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 01 januari

Lees meer

Carolijn Visser Selma (eBook) Selma, Carolijn Visser
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het