Terug

Overmacht

[eBook]

Overmacht (Matthew Betley) - eBook
€7,99

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is.Overmachtis een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.'- Clive Cussler Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering.Overmachtis een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch. Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen. Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt. Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Matthew Betley
  • Uitgever : Karakter Uitgevers F-VERT
  • ISBN : 9789045208206
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 328

Aanbiedingen

Philippe Claudel Archipel van de hond (eBook) Archipel van de hond, Philippe Claudel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Charles C. Mann 1493 (eBook) 1493, Charles C. Mann
€6,99€4,99
Actieprijs t/m 03 oktober

Lees meer

Elizabeth George In wankel evenwicht (eBook) In wankel evenwicht, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Nicci French De dag van de doden (eBook) De dag van de doden, Nicci French
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Laura McHugh Onvindbaar (eBook) Onvindbaar, Laura McHugh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Elizabeth George Dag des oordeels (eBook) Dag des oordeels, Elizabeth George
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Ann O'Loughlin De vrouw van de rechter (eBook) De vrouw van de rechter, Ann O'Loughlin
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

B.A. Paris Breng me terug (eBook) Breng me terug, B.A. Paris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Elizabeth George Een onafwendbaar einde (eBook) Een onafwendbaar einde, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het