Terug

De nieuwe collega

[eBook]

De nieuwe collega (Tammy Cohen) - eBook
€11,99

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund LuptonsZusje, Ruth WaresIn een donker, donker bosen Gillian FlynnsGone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie?nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink?opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op?de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in?staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur vanMea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’Essentials


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tammy Cohen
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402308440
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 292

Aanbiedingen

Sharon Bolton Het donkerste water (eBook) Het donkerste water, Sharon Bolton
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 23 februari

Lees meer

Sharon Bolton Blijf waar je bent (eBook) Blijf waar je bent, Sharon Bolton
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 18 januari

Lees meer

Sharon Bolton Nachtmerries (eBook) Nachtmerries, Sharon Bolton
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 18 januari

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Koen Peeters De mensengenezer (eBook) De mensengenezer, Koen Peeters
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Tommy Wieringa De heilige Rita (eBook) De heilige Rita, Tommy Wieringa
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 22 januari

Lees meer

Ken Follett Het eeuwige vuur (eBook) Het eeuwige vuur, Ken Follett
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Nino Haratischwili Het achtste leven (eBook) Het achtste leven, Nino Haratischwili
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

M.J. Arlidge Iene miene mutte (eBook) Iene miene mutte, M.J. Arlidge
€5,99€2,39
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het