Terug

De infiltrant

[eBook]

De infiltrant (Alex Berenson) - eBook
€7,99

Angstaanjagend actuele spionage thriller over de reële dreiging van jihadisme. Winnaar van de Edgar Allan Poe Award! Spionage thriller voor de fans van David Baldacci en John Grisham.De ergste nachtmerrie van de directeur van de CIA lijkt werkelijkheid te worden: een topspion doet het ondenkbare en stuurt berichten door aan IS om hen te waarschuwen voor geplande operaties. Het achterhalen van de identiteit van deze mol zonder hem te alarmeren, zal buitengewoon moeilijk worden. Om deze verrader binnen de eigen gelederen uit te schakelen, zal topspion John Wells in een rol moeten kruipen waarvan hij hoopte dat hij die voor altijd achter zich had gelaten. Hij heeft geen andere keus dan zijn vorige gefabriceerde identiteit van Al Qaida-jihadist weer aan te nemen en zich tussen de meest wantrouwende en gewelddadige mensen ter wereld te begeven.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Alex Berenson
  • Uitgever : Karakter Uitgevers F-VERT
  • ISBN : 9789045211701
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 376

Aanbiedingen

Mikaela Bley Donker water (eBook) Donker water, Mikaela Bley
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 24 juli

Lees meer

Mikaela Bley Dochter vermist (eBook) Dochter vermist, Mikaela Bley
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 24 juli

Lees meer

Belinda Bauer Blinde drift (eBook) Blinde drift, Belinda Bauer
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 24 augustus

Lees meer

Jan van Aken De ommegang (eBook) De ommegang, Jan van Aken
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Jo Nesbo Macbeth (eBook) Macbeth, Jo Nesbo
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Willem Asman Exit (eBook) Exit, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Willem Asman Error (eBook) Error, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Willem Asman Enter (eBook) Enter, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Isabel Allende De winter voorbij (eBook) De winter voorbij, Isabel Allende
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

David Baldacci Eindspel (eBook) Eindspel, David Baldacci
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het