Terug

Hallo, tot ziens en alles daartussen

[eBook]

Hallo, tot ziens en alles daartussen (Jennifer E. Smith) - eBook
€9,99

'Hallo, tot ziens en alles daartussen' is een onweerstaanbaar boek voor jongeren, geschreven door bestsellerauteur Jennifer E. Smith. Tijdens hun laatste nacht samen moeten Clare en Aidan een onmogelijke keuze maken. Voor fans van Rainbow Rowell en John Green. Clare maaktáltijd lijstjes. En vanavond komt het erop aan: de laatste avond met Aidan voordat ze op kamers gaan, ver weg van elkaar. De grote vraag is: kunnen ze er maar beter een punt achter zetten, of kiezen ze voor een lange-afstandsrelatie? Om dat uit te vogelen heeft Clare een lijstje gemaakt die hen langs alle bijzondere plekken moet brengen van hun tijd samen. Wordt het een tot ziens voor altijd of alleen voor nu? De boeken van Jennifer E. Smith verschijnen in maar liefst 33 landen, en'Hallo, tot ziens en alles daartussen' wordt verfilmd.‘Smith voegt opnieuw een indrukwekkend en goed doordacht verhaal toe aan haar oeuvre.’ – Kirkus Reviews over'Hallo, tot ziens en alles daartussen'.‘De tweestrijd tussen je vleugels uitslaan en vasthouden aan het bekende zullen veel lezers herkennen.’ – Publishers Weekly over'Hallo, tot ziens en alles daartussen'. De pers over andere boeken van Jennifer E. Smith:‘Goed geschreven en superromantisch’ – Chicklit.nl over'Happy m@il'.‘Een ontroerend boek over de mooie én de moeilijke kanten van liefde. Heerlijk leesbaar’ – Young Adult Books magazineoverDe statistische waarschijnlijkheid van liefde op het eerste gezicht

Volg Jennifer E. Smith op Twitter (@jenesmith), Instagram (jenniferesmith) en op haar website: jenniferesmith.com.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jennifer E. Smith
  • Uitgever : de Fontein Jeugd
  • ISBN : 9789026141201
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 165

Aanbiedingen

Nicci French De dag van de doden (eBook) De dag van de doden, Nicci French
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Philippe Claudel Archipel van de hond (eBook) Archipel van de hond, Philippe Claudel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Charles C. Mann 1493 (eBook) 1493, Charles C. Mann
€6,99€4,99
Actieprijs t/m 03 oktober

Lees meer

Elizabeth George In wankel evenwicht (eBook) In wankel evenwicht, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Laura McHugh Onvindbaar (eBook) Onvindbaar, Laura McHugh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

B.A. Paris Breng me terug (eBook) Breng me terug, B.A. Paris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Rachel Kadish Het gewicht van inkt (eBook) Het gewicht van inkt, Rachel Kadish
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 24 september

Lees meer

Elizabeth George Dag des oordeels (eBook) Dag des oordeels, Elizabeth George
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Ayobami Adebayo Blijf bij me (eBook) Blijf bij me, Ayobami Adebayo
€12,99€8,99
Actieprijs t/m 02 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het