Terug

Grootser dan ik

[eBook]

Grootser dan ik (Suzanne Brink) - eBook
€9,99

Suzanne Brink schrijft in haar debuutroman Waterballon over een jonge vrouw die zich losmaakt van haar strenggelovige milieu. Sara gaat naar de kunstacademie in Kampen om de nieuwe Picasso te worden en verliest zichzelf in haar nieuwe vrijheid en in een obsessieve liefde. Tot er iets gebeurt wat haar inéén klap terugbrengt in de realiteit. Waterballon is een gevoelige, sympathieke coming-of-ageroman over een kunstacademiestudente met een onstuitbare drang naar vrijheid. Voor liefhebbers van Renate Dorrestein en Franca Treur. Suzanne Brink publiceerde eerder in Passionate Magazine en Tzum.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Suzanne Brink
  • Uitgever : Ambo|Anthos
  • ISBN : 9789026333156
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 146

Aanbiedingen

Gregg Hurwitz De rekruut (eBook) De rekruut, Gregg Hurwitz
€14,99€11,99
Actieprijs t/m 30 maart

Lees meer

Gregg Hurwitz De Nergensman (eBook) De Nergensman, Gregg Hurwitz
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz Orphan X (eBook) Orphan X, Gregg Hurwitz
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Geir Tangen Het meesterwerk (eBook) Het meesterwerk, Geir Tangen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Pieter Waterdrinker Tsjaikovskistraat 40 (eBook) Tsjaikovskistraat 40, Pieter Waterdrinker
€13,99€7,99
Actieprijs t/m 05 maart

Lees meer

Haruki Murakami De moord op Commendatore (eBook) De moord op Commendatore, Haruki Murakami
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Gard Sveen Dansen met de duivel (eBook) Dansen met de duivel, Gard Sveen
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 16 maart

Lees meer

Jodi Daynard De vroedvrouw van Braintree (eBook) De vroedvrouw van Braintree, Jodi Daynard
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Jelle Hermus Steeds leuker (eBook) Steeds leuker, Jelle Hermus
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het