Terug

De Franse bruiloft

[eBook]

De Franse bruiloft (Sabri Louatah) - eBook
€9,99

Dit is deel 1 van het ebook van De Franse bruiloft. De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sabri Louatah
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024574261
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 193

Aanbiedingen

Sharon Bolton Het donkerste water (eBook) Het donkerste water, Sharon Bolton
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 23 februari

Lees meer

Tommy Wieringa De heilige Rita (eBook) De heilige Rita, Tommy Wieringa
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 22 januari

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Koen Peeters De mensengenezer (eBook) De mensengenezer, Koen Peeters
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Ken Follett Het eeuwige vuur (eBook) Het eeuwige vuur, Ken Follett
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Leïla Slimani Een zachte hand (eBook) Een zachte hand, Leïla Slimani
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Nino Haratischwili Het achtste leven (eBook) Het achtste leven, Nino Haratischwili
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Elena Ferrante Het verhaal van het verloren kind (eBook) Het verhaal van het verloren kind, Elena Ferrante
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

M.J. Arlidge Iene miene mutte (eBook) Iene miene mutte, M.J. Arlidge
€5,99€2,39
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het