Terug

Feeling Good 16 (3-in-1)

[eBook]

Feeling Good 16 (3-in-1) (Colleen Collins) - eBook
€9,99

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen inéén bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) ONDERSTEBOVEN VAN JOU - Natuurlijk is geld op zich niet belangrijk, maar je kunt er zo makkelijk indruk mee maken. En dat doet Alicia Hansen graag, vooral op bad boy Louie Ragazzi. Hij is stoer, sexy, een tikkeltje gevaarlijk en - komt dat even goed uit - in geldnood. Louie ergert zich mateloos aan Alicia. Dat ze mooi is, bevalt hem wel. Dat ze rijk is, is meegenomen. Maar waarom wil ze hem toch zo graag helpen? Hij mag dan platzak zijn, maar hij kan heus zijn eigen zaakjes wel regelen. Hoewel... Nadat een oude kennis hem een pistool onder de neus heeft geduwd, is hij gedwongen samen met Alicia onder te duiken. En dat worden een paar opwindende dagen... (2) ENKELTJE GELUK - Eigenlijk was Carrie altijd al verliefd op haar beste vriend, Jack. Vanaf het moment waarop hij haar kuste, die ene keer in het scheikundelab op de middelbare school, wist ze het zeker: hij was de ware! Voortaan zou ze op alle jongens die ze tegenkwam oefenen, tot ze net zo goed kuste als hij. Wist zij veel dat hij haar alleen maar mond-op-mondbeademing gaf omdat ze was flauwgevallen... Nu, jaren later, na het zoveelste fiasco met haar zoveelste vriendje, is voor Carrie de maat vol. Ze wil geen andere mannen meer, ze wil Jack! Dus bedenkt ze een plan om hem te verleiden. Plan de campagne: boek een reisje voor twee naar een tropisch eiland, hars je benen (liefst in zijn bijzijn) en vertel hem snikkend dat je (ex-)vriendje het heeft laten afweten... (3) NEEM ME MEE - Het zaad van Valentine is goud waard. En dat is de reden waarom twee onbekenden de stier tijdens de verkiezing van rund van het jaar proberen te stelen. Maar Bree Brown, deeigenares van het dier, is de mannen te slim af en vlucht. Kirk Dunmore, die op weg is naar zijn verloofde, komt haar onderweg tegen. Hoewel zijn auto - een cadeautje van zijn aanstaande schoonmoeder - spiksplinternieuw is, kan hij het niet over zijn hart verkrijgen om Bree en haar briesende huisdier aan hun lot over te laten, en dus neemt hij hen mee. Voor hij het weet, worden ze achtervolgd door een stel criminelen en moet hij de ene afleidingsmanoeuvre na de andere zien te verzinnen. En ondertussen wordt hijzelf voortdurend afgeleid door de beeldschone Bree... Deze boeken zijn ook losverkrijgbaar.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Colleen Collins
  • Uitgever : HarperCollins
  • ISBN : 9789402754902
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 395

Aanbiedingen

David Lagercrantz De man die zijn schaduw zocht (eBook) De man die zijn schaduw zocht, David Lagercrantz
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Isabel Allende De winter voorbij (eBook) De winter voorbij, Isabel Allende
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

John Grisham De fraude (eBook) De fraude, John Grisham
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Bill Clinton President vermist (eBook) President vermist, Bill Clinton
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

Jørn Lier Horst De kluizenaar (eBook) De kluizenaar, Jørn Lier Horst
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Eleanor Limprecht De reizigers (eBook) De reizigers, Eleanor Limprecht
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 07 december

Lees meer

Hanya Yanagihara Een klein leven (eBook) Een klein leven, Hanya Yanagihara
€10,99€4,99
Actieprijs t/m 02 december

Lees meer

J.P. Delaney Geloof mij (eBook) Geloof mij, J.P. Delaney
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Luz Gabás Als vuur in het ijs (eBook) Als vuur in het ijs, Luz Gabás
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 12 november

Lees meer

Jane Harper Wildernis (eBook) Wildernis, Jane Harper
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het