Terug

Donker water

[eBook]

Donker water (Robert Bryndza) - eBook
€11,99

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de?nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de?uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al?snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te?voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers overHet meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik?meer van wil horen.’?Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’?Zin?


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Robert Bryndza
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402311501
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 366

Aanbiedingen

Mariette Lindstein De sekte (eBook) De sekte, Mariette Lindstein
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 23 oktober

Lees meer

Willem Asman Exit (eBook) Exit, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 04 november

Lees meer

Willem Asman Error (eBook) Error, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 04 november

Lees meer

Søren Sveistrup Oktober (eBook) Oktober, Søren Sveistrup
€13,90€8,99
Actieprijs t/m 22 oktober

Lees meer

Mariette Lindstein Kinderen van de sekte (eBook) Kinderen van de sekte, Mariette Lindstein
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Willem Asman Enter (eBook) Enter, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 04 november

Lees meer

Mariette Lindstein De sekte herrijst (eBook) De sekte herrijst, Mariette Lindstein
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 23 oktober

Lees meer

Mads Peder Nordbo Meisje zonder huid (eBook) Meisje zonder huid, Mads Peder Nordbo
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 04 november

Lees meer

Emelie Schepp Postuum (eBook) Postuum, Emelie Schepp
€12,99€5,99
Actieprijs t/m 04 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het