Terug

Deal met de duivel

[eBook]

Deal met de duivel (Steve Hamilton) - eBook
€12,99€4,99

Van bestsellerauteur Steve Hamilton verschijnt nu Deal met de duivel. Voor fans van Lee Child en Harlan Coben.‘Geloof Stephen King. Dit boek is het echte werk.’ Stephen King Nick Mason zit al vijf jaar onschuldig gevangen voor de moord op een DEA-agent als hem de kans wordt geboden weer vrij te komen. Hij hoeft alleen maar een deal te sluiten met de meedogenloze crimineel Darius Cole. De enige voorwaarde: als je telefoon gaat neem je op en doe je wat er van je gevraagd wordt. Nick geniet van zijn vrijheid en probeert de band met zijn ex-vrouw en dochter weer te herstellen, maar dan gaat de telefoon en krijgt hij zijn eerste opdracht…


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Steve Hamilton
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024576340
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Daniel Cole Marionet (eBook) Marionet, Daniel Cole
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Willem Asman Enter (eBook) Enter, Willem Asman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Karen Dionne Dochter van het moeras (eBook) Dochter van het moeras, Karen Dionne
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Henning Mankell De baanbreker (eBook) De baanbreker, Henning Mankell
€10,99€4,99
Actieprijs t/m 24 juni

Lees meer

Camilla Läckberg Heks (eBook) Heks, Camilla Läckberg
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Lee Child Nachthandel (eBook) Nachthandel, Lee Child
€12,90€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Daniel Cole Ragdoll (eBook) Ragdoll, Daniel Cole
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Alice Feeney Soms lieg ik (eBook) Soms lieg ik, Alice Feeney
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Lars Kepler Jager (eBook) Jager, Lars Kepler
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Ruth Rendell Donkere wegen (eBook) Donkere wegen, Ruth Rendell
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het