Terug

Deal met de duivel

[eBook]

Deal met de duivel (Steve Hamilton) - eBook
€12,99

Van bestsellerauteur Steve Hamilton verschijnt nu Deal met de duivel. Voor fans van Lee Child en Harlan Coben.‘Geloof Stephen King. Dit boek is het echte werk.’ Stephen King Nick Mason zit al vijf jaar onschuldig gevangen voor de moord op een DEA-agent als hem de kans wordt geboden weer vrij te komen. Hij hoeft alleen maar een deal te sluiten met de meedogenloze crimineel Darius Cole. De enige voorwaarde: als je telefoon gaat neem je op en doe je wat er van je gevraagd wordt. Nick geniet van zijn vrijheid en probeert de band met zijn ex-vrouw en dochter weer te herstellen, maar dan gaat de telefoon en krijgt hij zijn eerste opdracht…


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Steve Hamilton
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024576340
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Nicci French De dag van de doden (eBook) De dag van de doden, Nicci French
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Philippe Claudel Archipel van de hond (eBook) Archipel van de hond, Philippe Claudel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Laura McHugh Onvindbaar (eBook) Onvindbaar, Laura McHugh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Charles C. Mann 1493 (eBook) 1493, Charles C. Mann
€6,99€4,99
Actieprijs t/m 03 oktober

Lees meer

Elizabeth George In wankel evenwicht (eBook) In wankel evenwicht, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

B.A. Paris Breng me terug (eBook) Breng me terug, B.A. Paris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Ayobami Adebayo Blijf bij me (eBook) Blijf bij me, Ayobami Adebayo
€12,99€8,99
Actieprijs t/m 02 november

Lees meer

Elizabeth George Dag des oordeels (eBook) Dag des oordeels, Elizabeth George
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Ann O'Loughlin De vrouw van de rechter (eBook) De vrouw van de rechter, Ann O'Loughlin
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het