Terug

eBooks van Clare Mackintosh

Valse hoop (eBook) Valse hoop, Clare Mackintosh

‘Valse hoop’ (‘Let Me Lie’) is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut ‘Mea culpa’(‘I Let You Go’). Ook haar tweede boek ‘Ik zie jou’ (‘I See You’) werd met juichende recensies overladen.Een jaar geleden beëindigde...

Lees meer

€12,99€6,99
Mea culpa (eBook) Mea culpa, Clare Mackintosh

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt...

Lees meer

€9,99
Ik zie jou (eBook) Ik zie jou, Clare Mackintosh

Na haar succesdebuut‘Mea culpa’ (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. ‘Ik zie jou’ (I See You) is een thriller over forenzen, routines en obsessie. Je treinreis, je rit naar je werk wordt nooit meer hetzelfde na...

Lees meer

€12,99€6,99

Aanbiedingen van Clare Mackintosh

Valse hoop (eBook) Valse hoop, Clare Mackintosh
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Ik zie jou (eBook) Ik zie jou, Clare Mackintosh
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 02 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het