Terug

Alles op het spel

[eBook]

Alles op het spel (Sophie Hannah) - eBook
€9,99

Sophie Hannah‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie&Simon in de hoofdrol, is‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George. Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sophie Hannah
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026140372
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Sharon Bolton Het donkerste water (eBook) Het donkerste water, Sharon Bolton
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 23 februari

Lees meer

Tommy Wieringa De heilige Rita (eBook) De heilige Rita, Tommy Wieringa
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 22 januari

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Koen Peeters De mensengenezer (eBook) De mensengenezer, Koen Peeters
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Ken Follett Het eeuwige vuur (eBook) Het eeuwige vuur, Ken Follett
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Leïla Slimani Een zachte hand (eBook) Een zachte hand, Leïla Slimani
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Nino Haratischwili Het achtste leven (eBook) Het achtste leven, Nino Haratischwili
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Elena Ferrante Het verhaal van het verloren kind (eBook) Het verhaal van het verloren kind, Elena Ferrante
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

M.J. Arlidge Iene miene mutte (eBook) Iene miene mutte, M.J. Arlidge
€5,99€2,39
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het