Terug

Alles op het spel

[eBook]

Alles op het spel (Sophie Hannah) - eBook
€9,99

Sophie Hannah‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie&Simon in de hoofdrol, is‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George. Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sophie Hannah
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026140372
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Karin Slaughter Gespleten (eBook) Gespleten, Karin Slaughter
€13,99€7,99
Actieprijs t/m 02 september

Lees meer

Pieter Waterdrinker Tsjaikovskistraat 40 (eBook) Tsjaikovskistraat 40, Pieter Waterdrinker
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

B.A. Paris Breng me terug (eBook) Breng me terug, B.A. Paris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Clare Mackintosh Valse hoop (eBook) Valse hoop, Clare Mackintosh
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

John Grisham De oplichters (eBook) De oplichters, John Grisham
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Anders Roslund Drie uur (eBook) Drie uur, Anders Roslund
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Thomas Mann De toverberg (eBook) De toverberg, Thomas Mann
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Yuval Noah Harari Homo Deus (eBook) Homo Deus, Yuval Noah Harari
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Esther Gerritsen De trooster (eBook) De trooster, Esther Gerritsen
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Lina Bengtsdotter De vrouw die terug moest (eBook) De vrouw die terug moest, Lina Bengtsdotter
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 02 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het