Terug

Alles op het spel

[eBook]

Alles op het spel (Sophie Hannah) - eBook
€9,99€4,99

Sophie Hannah‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie&Simon in de hoofdrol, is‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George. Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sophie Hannah
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026140372
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Liane Moriarty Wat Alice vergat (eBook) Wat Alice vergat, Liane Moriarty
€9,99€6,99
Actieprijs t/m 22 juni

Lees meer

Julian Barnes Het enige verhaal (eBook) Het enige verhaal, Julian Barnes
€12,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Haruki Murakami 1q84 (eBook) 1q84, Haruki Murakami
€17,99€4,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Marieke Lucas Rijneveld De avond is ongemak (eBook) De avond is ongemak, Marieke Lucas Rijneveld
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

David Baldacci Het motief (eBook) Het motief, David Baldacci
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Liane Moriarty Drie wensen (eBook) Drie wensen, Liane Moriarty
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 22 mei

Lees meer

Liane Moriarty Bijna echt gebeurd (eBook) Bijna echt gebeurd, Liane Moriarty
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 22 mei

Lees meer

Liane Moriarty Grote kleine leugens (eBook) Grote kleine leugens, Liane Moriarty
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 22 mei

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het