• De afdeling

    Tammy Cohen

    Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt? Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handel...

    ebook (ePub) € 9.99 In winkelwagen
  • De nieuwe collega

    Tammy Cohen

    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl Je collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega's. Iedereen...

    ebook (ePub) € 11.99 In winkelwagen
empty