• Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel...Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vinden het lichaam van een tiener, verstrikt onder water. De politie bestempelt het al snel als een tragisch ongeluk, maar Kate is daar niet zo zeker van. Er klopt heel veel niet: wat deed het slachtoffer daar midden in de nacht? En als hij zo'n sterke zwemmer was, hoe verdronk hij dan?De verdronken tiener is het meest recente slachtoffer in een reeks mysterieuze sterfgevallen en verdwijningen rond Shadow Sands. Over deze plek doen veel vreemde verhalen de ronde, en al jarenlang verdwijnen er regelmatig mensen. Dan raakt ook een jonge onderzoekster, Magdalena Rossi, vermist. Kate vraagt haar partner Tristan Harper om mee te helpen zoeken naar de vrouw - voordat het te laat is.In de pers`Hoe dan ook is deze nieuwe serie er een die geen herkansing nodig heeft. Het eerste boek staat er meteen, en past prima in het rijtje andere populaire Britse series van auteurs als M.J. Arlidge.' **** Hebban.nl over Zonder gezicht`Bryndza leest altijd als een trein.' VN Detective & Thrillergids`Opnieuw alle ingrediënten van een bloedstollende thriller, met vaart geschreven en klaar om verfilmd te worden.' NBD Biblion

  • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert BryndzaZestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie. Tot ze de opdracht kreeg een seriemoordenaar op te sporen, en hij haar eerst vond. Kate's carrière eindigde in een schandaal en ze bleef getraumatiseerd, verraden en publiekelijk vernederd achter.Jaren later worstelt Kate nog steeds met de gevolgen als ze de kans krijgt haar verleden recht te zetten. Er lijkt een copycat-moordenaar actief die het afgrijselijke werk van zijn idool voortzet. Kate wordt opnieuw de verwrongen geest in getrokken van een moordenaar die ze maar al te goed kent. Ooit was ze het beoogde vijfde slachtoffer - en zijn opvolger lijkt vast van plan om het werk nu af te maken.In de pers`Dit ijzersterke eerste deel in een nieuwe serie belooft nog veel goeds voor de toekomst.' **** HDC-kranten`Het eerste boek staat er meteen, en past prima in het rijtje andere populaire Britse series van auteurs als M.J. Arlidge, Peter James.' **** Hebban.nl`Wat een begin! Een goed opgezette thriller. Robert Bryndza heeft een nieuw personage geschapen met Kate Marshall en dat smaakt naar meer.' Wim Krings in De Limburger

  • Deel 1 in de Erika Foster-serieMet een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
    Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige...Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn - voordat het te laat is.
    De pers over Het meisje in het ijs`Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet`Bryndza weet van Erika een boeiende vrouw te maken.' De Telegraaf`Foster is een markant personage dat met haar rechtdoorzee mentaliteit de serie zeker kan dragen.' HDC`IJzingwekkend.' Libelle`Een grandioze thriller.' Thrillzone.nl`Een thriller zoals een thriller hoort te zijn... scherp, strak en fascinerend.' Vrouwenthrillers.nl

  • `Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet
    Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood.
    Midden in een broeierig hete zomernacht wordt inspecteur Erika Foster opgeroepen. Een dokter is thuis in zijn bed -gevonden, gestikt. Zijn polsen zijn vastgemaakt en zijn ogen puilen uit door de doorschijnende plastic zak die strak om zijn hoofd is gebonden. Een paar dagen later wordt een tweede slachtoffer gevonden, in exact dezelfde omstandigheden. Wat linkt de slachtoffers aan elkaar en aan hun moordenaar? Waarom is er zo weinig bekend over hun verleden? Als Erika en haar team de zaak onderzoeken, stuiten ze op een zeer -berekenende dader, die zijn prooi al lang van tevoren stalkt - en dan op het juiste moment toeslaat.
    De pers over Stalker in de nacht.
    `Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw
    `Goed nieuws; er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin
    `Intrigerend... de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf

  • Donker water

    Robert Bryndza

    `De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!.' ***** Thrillzone.nl
    Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de zevenjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichterbij dan ze denkt?
    De pers over Donker water`Donker water is een thriller met intrigerende personages, heerlijke spanning en een verrassende plot.' ***** Vrouwenthrillers.nl`Leest in een razend tempo, zeer vlotte schrijfstijl. Voor de echte thrillerfans die van snelle actie houden.' DePerfecteBurenLeesClub.blogspot.nl`Al bij het lezen van de proloog gaan mijn nekharen overeind staan. Het einde was weer zeer goed in elkaar gezet.' ThrillersAndMore.nl

  • Deel 4 in de Erika Foster-serie
    `Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com
    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
    Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.
    Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.
    Over de boeken van Robert Bryndza
    `Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin
    `Intrigerend... de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf
    `Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs

  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    `Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.' **** Hebban.nl
    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
    Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.
    Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden - voordat hij weer toeslaat.
    In de pers
    `Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.'  De Telegraaf/Vrouw
    `Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.' VN Detective & Thrillergids
    `Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.' bol.com Lees Magazine
    `Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet
    `Intrigerend... De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf

  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    Deel 5 in de Erika Foster-serie
    `Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs
    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
    De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij mee. Maar de inhoud van de koffer overtrof haar ergste nachtmerries.
    Wanneer een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs rechercheur Erika Foster geschokt. Ze heeft al heel wat gruwelen voorbij zien komen in haar leven, maar dit heeft ze nooit eerder gezien. Terwijl Erika en haar team de zaak voorbereiden leggen ze de link met een ander slachtoffer, een jonge vrouw die twee weken eerder in een vergelijkbaar type koffer werd gevonden.
    Erika realiseert zich dat ze op het spoor is van een seriemoordenaar, die klaar is om opnieuw toe te slaan. Nog voordat ze een volgende stap kan zetten, wordt zij zelf slachtoffer van een brute aanval. Maar Erika is een doorzetter, en niets zal haar tegenhouden. Dan blijkt het leven van twee kinderen van haar collega in gevaar, en wordt de situatie nog nijpender. En in die race tegen de klok doet Erika een nieuwe schokkende ontdekking: er is meer dan één moordenaar.
    Over de boeken van Robert Bryndza
    `Intrigerend... de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf
    `Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin
    `Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet

empty