• Wat is er gebeurd met Marianne? Op haar vijftiende liep ze van huis weg om nooit meer iets van zich te laten horen. Jaren later kampt haar zusje Nicole nog steeds met het trauma van haar verdwijning. Ze besluit om alles achter zich te laten en naar Spanje te verhuizen. Maar ook daar kan ze niet aan het verleden ontsnappen. Een bijzondere verschijning doet de hoop dat haar zus nog leeft oplaaien en leidt haar naar het onbewoonde Vogeleiland.
    Verteld vanuit verschillende perspectieven, leer je als lezer het verhaal van Marianne kennen. Je wordt heen en weer geslingerd tussen hoop en vrees, liefde en wreedheid, sympathie en antipathie. Het enige wat je nog wilt is dat de waarheid boven water komt.

  • In Tanumshede heerst grote opwinding. De plaats wordt het decor voor de realitysoap Fucking Tanum. Oud-deelnemers uit series als Big Brother gaan er een tijd wonen en werken.
    Dan wordt het stadje opgeschrikt door een dodelijk ongeval. De soap die Tanumshede welvaart en landelijke bekendheid moest brengen, laat diepe sporen na omdat iemand nog oude rekeningen te vereffenen heeft. Lukt het Patrik om de dader te stoppen?

  • Zusjes

    Elizabeth Lesser

    • Boekerij
    • 26 Oktober 2016

    'Lees dit boek en leer jezelf een beetje beter kennen.' Deepak Chopra
    Als Elizabeth Lesser wordt gebeld door haar zusje Maggie, hoort ze meteen dat het niet goed zit. `Ik ben ziek.'
    Zusjes vertelt het verhaal van Maggie, die op 52-jarige leeftijd wordt gediagnosticeerd met een zeldzame vorm van kanker. Zonder beenmergtransplantatie kan ze niet overleven en wanneer Elizabeth de geschikte donor blijkt te zijn voor haar zusje, wordt ze geconfronteerd met een complex vraagstuk. Niet op medisch vlak, want daarin vertrouwen de zussen volledig op de artsen, maar op emotioneel gebied. In de hoop de transplantatie zo succesvol mogelijk te maken, besluiten de zussen ook hun familiegeschiedenis te `behandelen' en nooit uitgesproken verdriet, verhalen, oordeel en schuld uit te spreken.
    Wat betekent het werkelijk om van iemand te houden en eerlijk, loyaal en authentiek te zijn? Elizabeth Lesser heeft met Zusjes een verhaal over liefde geschreven. Over de liefde tussen twee zussen, maar ook over aardig zijn voor jezelf als je oprecht van een ander wilt houden.

    De pers over Zusjes:
    `Niemand vertelt met meer bezieling en vastberadenheid dan Elizabeth Lesser. Haar moed werkt aanstekelijk.' Brené Brown
    `Ik zal dit boek vaak herlezen om me te herinneren aan wat echt belangrijk is in het leven: liefde en levenskracht.' Isabel Allende
    `Dit is echt een prachtig en heel belangrijk boek.' Elizabeth Gilbert
    `Ieder mens krijgt te maken met liefde en verlies. Dit is ook jouw en mijn verhaal. Lees het en leer jezelf een beetje beter kennen.' Deepak Chopra

  • De nieuwe collega

    Tammy Cohen

    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl
    Je collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega's. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen.
    Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord?
    De pers over de boeken van Tammy Cohen:
    `Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.' Closer
    `Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.' Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa
    `Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!' Candis
    `Ronduit angstaanjagend.' Ruth Ware
    `Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.' Essentials

  • Zomerzusjes

    Elin Hilderbrand

    `Perfect voor een dag op het strand.' People
    Harper Frost fladdert door het leven en trekt zich van niets en niemand iets aan. Haar tweelingzus Tabitha is elegant en beschaafd, en doet alles volgens de regels. Ze lijken uiterlijk dan misschien als twee druppels water op elkaar, hun karakters hadden niet meer van elkaar kunnen verschillen en de zusjes zijn dan ook al jaren van elkaar vervreemd.
    Wanneer een familiecrisis hen dwingt een team te vormen - of in elk geval te doen alsof - beseft de tweeling dat de speciale band die ze hebben misschien toch belangrijker is dan de verwijten die hen uit elkaar hebben gedreven. Zijn ze in staat om de strijdbijl en hun onderlinge rivaliteit te begraven en opnieuw te beginnen?
    De pers over Zomerzusjes
    'Sensueel, hartverwarmend en meeslepend. Ik ben dol op de boeken van Elin Hilderbrand en kan niet wachten tot er weer een nieuwe uitkomt.' Santa Montefiore
    `Intelligent escapisme met een warm hart.' Kirkus Reviews
    `Herkenbare familierelaties vermengd met levendige beschrijvingen van het landschap zorgen samen voor een heerlijke leeservaring.' Library Journal

  • Teerbemind

    Gillian Flynn

    • Boekerij
    • 17 September 2014

    Van de auteur van Gone Girl
    Wind Gap: een broeierig gehucht in het diepe zuiden van Amerika. Een plaats waar het `oude geld' nog regeert maar zich schoorvoetend mengt met het `gewone' volk. Waar bijna elke tiener aan de drugs is en de helft van alle inwoners in dezelfde fabriek werkt. Dit is het dorp waar journalist Camille Preaker opgroeide en waarnaar ze nooit meer terug wil keren. Maar als juist hier twee jonge meisjes op gruwelijke wijze worden vermoord, moet ze erheen om verslag te doen.
    Dan dreigt het verleden Camille in te halen. Want hoe komt het dat ze zich identificeert met de dode meisjes? Wat is er gebeurd tussen Camille en haar moeder? En wat heeft dit allemaal te maken met de dood van haar zusje, jaren geleden?
    Over Teerbemind
    `Zo creepy als een thriller maar zijn kan.' **** VN Detective & Thrillergids
    `Als ik zeg dat dit een geweldig debuut is, druk ik me nog te zacht uit. Ik heb in jaren niet meer zo'n genadeloos spannend boek gelezen. (...) De laatste dertig pagina's waren bijna ondraaglijk, ik kon níét meer stoppen.' Stephen King

  • Dochter

    Rosamund Lupton

    Dochter
    Rosamund Lupton
    De Britse Yasmin en haar dove dochter Ruby ondernemen een wanhopige tocht door de eeuwige nacht van het poolgebied. Na hun aankomst in Alaska krijgt Yasmin te horen dat haar man Matt is omgekomen bij een ramp in het verre noorden. Yasmin kan dit niet geloven en trekt met Ruby door het barre winterlandschap, op zoek naar antwoorden.
    Terwijl ze schuilen voor een dodelijke sneeuwstorm, realiseert Yasmin zich dat ze ook bedreigd worden door menselijk gevaar. Met niemand anders op de weg die hulp kan bieden, trekken ze verder naar het noorden; alleen en doodsbang, door de extreme kou van de eindeloze poolnacht.

empty