• Het virus

    A.G. Riddle

    Het tweede deel in de waanzinnige zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Lee Child (en Preston & Child)
    Dokter Kate Warner komt in Marbella tot de gruwelijke conclusie dat de mensheid op het punt van uitsterven staat. Een virus slaat ongekend hard om zich heen. Bijna een miljard mensen zijn er al aan overleden. De laatste hoop is gevestigd op een geneesmiddel. Alleen Kate heeft de sleutel om dit virus het hoofd te bieden.
    Op Malta wordt een stenen sarcofaag ontdekt uit een prehistorische tijd. Deze schat van Atlantis kan de mensheid redden. Of de ondergang betekenen...
    Lezersreacties op Amazon.com en Goodreads.com
    `Waanzinnig vervolg!' *****
    `Net zo goed als het eerste deel - misschien wel beter...' *****
    `Niet weg te leggen. Ik hoop echt dat CBS het snel gaat verfilmen.' *****
    `Een combinatie van een fantastische avonturenroman zoals die van Lee Child en Vince Flynn met zeer goede research en een fantastische schrijfstijl.' *****

  • De wereld

    A.G. Riddle

    Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child
    Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Dan blijkt dat ze zelf nog steeds gevaar loopt - en dat de Atlantis-samenzwering nog veel groter is dan ze vermoedde.
    De tijd begint te dringen, zowel voor haarzelf als voor de mensheid. Net als alle hoop verloren lijkt, komt er een signaal vanuit een wel zeer onverwachte hoek...
    Lezersreacties op Amazon.com en Goodreads.com:
    `Alle boeken van deze serie zijn zo boeiend dat ik nauwelijks de deur uit kwam.' *****
    /> 'Goed ontwikkelde personages, en een complexe, intelligente en intrigerende verhaallijn.' *****
    `Dit laatste deel overtrof al mijn verwachtingen. Het perfecte einde van een fantastische ervaring.' *****
    `Het teken dat het een fantastische trilogie is? Dat je boos bent dat er niet nóg een deel is. De menselijke beschaving, virussen, samenzweringen, geschiedenis, wetenschap... Hier zit alles in!' *****
    `Ik kon niet meer stoppen met lezen, wat een geweldig einde van een fantastische serie.' *****

  • Vuur

    Daniel Hume

    • Lev.
    • 21 November 2017

    Vuur heeft iets magisch: het fascineert, inspireert en brengt mensen samen. Of het nu gaat om licht, warmte, energie of koken: vuur speelt al duizenden jaren een centrale rol in ons leven. Daniel Hume neemt ons in Vuur mee op een reis door de wereld om de verschillende manieren van vuur maken te onderzoeken.

    Aan de hand van fascinerende verhalen vertelt hij over het ontstaan en de betekenis van elke methode, in reizen naar onder meer Namibië, Canada, Polynesië, Nieuw-Zeeland en de Filipijnen.

empty