Boekerij

  • Wreed spel

    Angela Marsons

    `Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!' Libelle
    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid`Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. `Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.''Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.
    In de pers`Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.' NBD Biblion.
    `Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.' Hebban.nl
    'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!' Thrillersandmore.com
    `Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, VROUW Glossy

  • Stille schreeuw

    Angela Marsons

    Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serieVoor de fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaVijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles.Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich dat de dader van al deze misdaden één en dezelfde is - en dat hij al dertig jaar actief is.Stone is de enige die de moordenaar kan ontmaskeren, maar ze wordt afgeleid door demonen uit haar verleden. Terwijl zij de duistere gebeurtenissen uit haar jeugd probeert te verwerken, blijft het dodental stijgen...
    Over de boeken van Angela Marsons`Mijn advies? Lees het direct. Je krijgt er geen spijt van.' Mark Edwards, bestsellerauteur van Follow You Home`Totaal, compleet, volstrekt BRILJANT.' Bforbookreview.wordpress.com`Simpelweg geweldig.' Thebooknurse.co.uk`Fenomenaal. Een echte pageturner.' Ilovereading.sg`Angela Marsons heeft me compleet omvergeblazen.' Readersretreat.co.uk

  • Verloren meisjes Nieuw

    Verloren meisjes

    Angela Marsons

    Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overlevenKim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigengereide werkwijze geregeld voor problemen met haar superieuren. Ook haar moeilijke verleden maakt haar soms kwetsbaar, maar ze laat zich door niets of niemand tegenhouden - Kim geeft het woord `koppig' een geheel nieuwe betekenis.Twee negenjarige meisjes, Charlie en Amy, verdwijnen. Hun families belanden in een nachtmerrie. Een bericht bevestigt hun ergste vermoedens: de twee zijn ontvoerd. Tussen de twee gezinnen ontspint zich een strijd op leven en dood. Welk spoor Kim Stone ook onderzoekt, de dader lijkt haar steeds een stap voor te zijn. Ze begint te vrezen dat deze intelligente en genadeloze misdadiger haar te slim af zal zijn. Zal een van de kinderen de ultieme prijs voor haar falen moeten betalen?Pers en boekverkopers`Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, VROUW `Dit boek is goed voor een doorwaakte nacht. Graag meer thrillers met Kim Stone!' Libelle`Stille schreeuw van Angela Marsons is een heerlijke thriller om in één ruk uit te lezen! De hoofdpersoon, Kim Stone, is een geweldige botte bitch met een groot hart.' Sjoerd Agterhof, Boekhandel Jaspers in Badhoevedorp

empty