Boekerij

  • Het derde en laatste deel van de internationale bestsellerserie De bron
    Nadat de ziekte die bekend staat als `de Plaag' de beschaving heeft vernietigd, is magie gemeengoed geworden. Fallon Swift heeft haar jonge jaren gespendeerd aan het bestuderen van deze magie. Ze zal niet rusten voordat ze degenen heeft bevrijd die eindeloos zijn opgejaagd en geteisterd door de regering of de fanatieke Strijders voor Zuiverheid.
    Gesterkt door de band die ze deelt met haar medestrijder Duncan, is Fallon er al in geslaagd om velen in veiligheid te brengen. Nu moet ze hen helpen genezen en ervoor zorgen dat ze het licht en vertrouwen in zichzelf herontdekken. Ze heeft haar zinnen gezet op niets minder dan het bolwerk van de vijand, en moet proberen het mystieke schild dat hen ooit allemaal beschermde te herstellen. Maar hoewel Fallon vanaf haar geboorte al De Ene is geweest, is ze nog steeds in haar eentje - en als ze wordt geconfronteerd met een oude aartsvijand zal ze een heel leger nodig hebben.
    De pers over Het begin en Vanuit het duister
    `Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times
    `Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Het begin zit vol hartverscheurende verliezen, ijzingwekkende ontsnappingen en afgrijselijke gevechten. Pak een warme kop thee, kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.' The Washington Post
    `Spannend, goed doordacht en bijzonder interessant. Vanuit het duister is een abso-lute must-read voor de fantasyfans.' -Playwatchread.nl

  • Deel 2 in De bron-serie
    `Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times
    Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King
    Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.
    Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.
    Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.
    De pers over Het begin
    `Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.' Kirkus Reviews
    `Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.' The Washington Post
    `Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!' Chicklit.nl

  • Het begin

    Nora Roberts

    Het begin kwam op 1 binnen op The New York Times bestsellerlijst
    Het begon allemaal op oudjaarsavond.
    De ziekte kwam plotseling en verspreidde zich snel. De angst verspreidde zich nog sneller. Binnen een paar weken viel alles uiteen: het elektriciteitsnet haperde, de overheid en rechtsstaat vielen om, en meer dan de helft van de wereldbevolking was dood.
    Waar orde was, is nu chaos. Waar de macht van wetenschap en technologie afbrokkelt, komt magie in hun plaats. Soms goede, zoals de magie die Lana Bingham gebruikt in de loft waar ze met haar geliefde Max woont. Soms ondenkbaar kwade magie, die overal kan huizen - om de hoek, in stinkende tunnels onder de rivier - of in degenen van wie je het meest houdt.
    Met niemand om te vertrouwen behalve elkaar, ontvluchten Lana en Max het vernielde New York. Ze zijn niet de enigen. Over het hele land proberen reizigers naar het westen te vluchten. Maar in een wereld van overlevenden waar iedere vreemde een vriend of vijand kan zijn, weet niemand precies waar ze naartoe vluchten, of waarom. En er wacht hen een doel dat hun levens, en de levens van alle overlevenden, voorgoed zal veranderen.
    Het einde is gekomen. Nu gaat het beginnen.
    De pers over Het begin:
    `Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times
    `Een razendsnelle, betoverende roman die tot nadenken zet, en ongetwijfeld nog veel meer mensen aan Roberts' leger aan fans zal toevoegen.' Kirkus Reviews
    `Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Het begin zit vol hartverscheurende verliezen, ijzingwekkende ontsnappingen en afgrijselijke gevechten. Pak een warme kop thee, kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.' The Washington Post

empty