Jilliane Hoffman

  • `De snijkamer' (C.J. Townsend-serie, deel 3) is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.
    Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
    Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele land - en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny en Daria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?
    `De snijkamer' is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Karen Rose en Karin Slaughter.

  • `Vergelding' (C.J. Townsend-serie, deel 1) is een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, het eerste boek over officier van justitie C.J. Townsend.
    Bij haar New Yorkse appartement wordt Chloe Larson opgewacht door een man met een clownsmasker op. Hij verkracht en mishandelt haar en laat haar voor dood achter. Ze overleeft de aanval en besluit de stad te verlaten om in Miami een nieuw leven te beginnen.
    Twaalf jaar later zaait de seriemoordenaar Cupido angst onder de bevolking na een reeks verkrachtingen en moorden op jonge blondines. Wanneer Chloe, die inmiddels officier van justitie is, geconfronteerd wordt met de verdachte herkent ze de stem van haar toenmalige verkrachter. Ze zweert dat ze niet zal rusten voor hij in de dodencel zit. Vergelding? Of gerechtigheid?
    Maar Cupido is een genadeloze tegenstander en heeft zelf ook nog enkele trucs achter de hand...
    `Vergelding' is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.

  • 'De laatste getuige' van Jilliane Hoffman (C.J. Townsned-serie deel 2)
    Het politiekorps van Miami wordt opgeschrikt door een ongebruikelijke reeks moorden: agenten uit de eigen gelederen worden omgebracht, waarbij de plaats delict steeds duidelijk in scène is gezet. De politie herkent de hand van een seriemoordenaar en zet rechercheur Dominick Falconetti op de zaak. Zijn vriendin en openbare aanklager C.J. Townsend wordt aan het team toegevoegd, aangezien zij enkele jaren geleden het onderzoek leidde naar de beruchte lustmoordenaar Cupido en hem achter de tralies zette. Maar nu, drie jaar later, is de terreur terug in de straten van Miami. Al spoedig begint C.J. te vermoeden dat er een geheel ander motief is, dat haar persoonlijk raakt op een gruwelijke manier.

  • Jilliane Hoffman schrijft thrillers die zich kunnen meten met het beste werk van Karin Slaughter, Gillian Flynn en Patricia Cornwel. `De kleine getuige' is opnieuw een ijzersterke thriller na eerdere hits als `Vergelding' en `De snijkamer'.
    Wanneer Faith met haar vierjarige dochtertje 's avonds laat naar huis rijdt, knalt er opeens iemand op haar auto: vanuit het bos is een meisje in paniek de weg op gerend. `Help me!' schreeuwt ze, maar Faith is in blinde paniek: een donkere weg, niemand in de buurt... ze besluit door te rijden. In haar achteruitkijkspiegel ziet ze hoe het meisje door een man het bos in wordt gesleurd.
    Wanneer steeds meer jonge vrouwen verdwijnen en er `Vermist'-posters opduiken met daarop het gezicht van het meisje, blijkt dat Faith's dochtertje die bewuste avond helemaal niet sliep op de achterbank. Ze heeft alles gezien. En vertelt dat ook. Aan de politie. In plaats van getuige is Faith opeens schuldig aan het feit dat ze iets had kúnnen doen. En de dader? Die heeft haar misschien wel gezien en nu hij weet wat zij weet...
    `Geraffineerd bouwt Hoffman de spanning op door tergend gedetailleerde beschrijvingen.' VN Thrillergids
    `Fans van eersteklas thrillers: stop met zoeken! Express

  • Jilliane Hoffman staat garant voor harde, ijzingwekkende thrillers. 'Insomnia' : Na de vondst van het mobieltje en de bebloede jas van de vermiste 17-jarige Mallory, is de politie in de hoogste staat van paraatheid. Is zij het volgende slachtoffer van wat de FBI `Handyman' noemt?

  • Jilliane Hoffman staat garant voor stevige thrillers.
    In Regels van het spel volgen we C.J. Townsend.
    Wanneer in Miami het zwaar toegetakelde lijk van een vermiste vrouw wordt gevonden, komt procureur C.J. Townsend in haar onderzoek een geheim forum op het spoor: mannen betalen veel geld om live toe te kunnen kijken hoe argeloze vrouwen deelnemen aan een gruwelijk spel waarbij ze uiteindelijk sterven. Ze zet alles op alles om de groep op te rollen, maar dan verdwijnt er weer een jonge vrouw. Terwijl C.J. doorkrijgt dat de regels van het macabere spel gewijzigd zijn, verandert haar eigen leven in een nachtmerrie...
    Jilliane Hoffman werkte als officier van justitie in Miami aan zware misdrijven. Ze was adviseur voor justitie in Florida en heeft de FBI bijgestaan in talloze misdaadonderzoeken. Van haar hand verschenen o.a. Vergelding en De kleine getuige.

  • 'Nummer 9' van Jilliane Hoffman is een kort verhaal dat voorafgaat aan het boek 'Insomnia'. Het verhaal is tevens los te lezen.
    Jilliane Hoffman schrijft thrillers die zich kunnen meten met het beste werk van Karin Slaughter, Gillian Flynn en Patricia Cornwel.
    `Geraffineerd bouwt Hoffman de spanning op door tergend gedetailleerde beschrijvingen.' VN Thrillergids
    `Fans van eersteklas thrillers: stop met zoeken! Express

empty