Harlequin

  • - 72%

    Een droomscenario

    Yente Davids

    Liefde in de spotlights Showbizz en echte liefde gaan niet samen... toch? Deel 1 Zon, ruimte, rust... Meer heeft Nadine niet nodig. Ze vindt het dan ook prima dat haar Franse chambre d'hôte niet wordt overspoeld door toeristen. Wanneer ze een boeking binnenkrijgt van een schrijver die de hele zomer...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Helemaal weg van hem

    Lori Foster

    Road to Love Mustang Koeriers: voor de kortste weg naar je hart! Deel 1 Mary Daniels heeft een droombaan: ze reist het hele land door om bijzondere kunstobjecten aan te kopen voor haar schatrijke en excentrieke baas. Ze kan het zich dan ook niet permitteren zich te laten afleiden, en al helemaal ni...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Flirten in de zon

    Lori Foster

    Voor de zusjes Rose is Cooper's Charm vooral een tussenstation, maar hoe langer ze er blijven, hoe meer het erop begint te lijken dat ze precies op de juiste plek zijn aanbeland! Deel 1 Nadat een inbraak haar leven op zijn kop zette, besluit Phoenix Rose tijdelijk aan de slag te gaan als terreinopz...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Gold Valley Sexy, ruig, onbeteugeld... de knapste cowboys vind je in Gold Valley, Oregon! Deel 1 Olivia Logan heeft een plan: haar ex terugwinnen door hem te laten zien wat hij allemaal misloopt. Daarvoor moet ze eerst een man zien te vinden die zich voor wil doen als haar nieuwe liefde. Luke Holl...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    In één klap verliefd

    Susan Mallery

    Happily Inc., de succesvolle feelgoodserie vol liefde en emotie. Graag nodigen wij u uit om aanwezig te zijn bij de vele bruiloften in het stadje *** HAPPILY INC. *** Want in Happily Inc. is elke dag de mooiste van je leven! Deel 1 Pallas houdt met hart en ziel van haar bedrijf, Weddings in a Box....

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Niet zonder elkaar

    Jill Shalvis

    Chef-kok Quinn Weller heeft eindelijk haar leven weer op orde, nadat ze haar zus verloor bij een auto-ongeluk. Op het eerste gezicht heeft ze alles wat ze wil: een liefhebbende familie, een droombaan in een van de beste restaurants in LA en een leuke vriend. Dus waarom voelt ze zich dan zo leeg, als...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Uitzicht op geluk

    Sarah Bennett

    Butterfly Cove Welkom in B&B Butterfly House: de perfecte plek om opnieuw te beginnen! Deel 1 Na een vreselijk jaar hoopt Mia Sutherland een nieuwe start te kunnen maken. Ze stopt al haar spaargeld in een bouwvallig pension in het vredige Butterfly Cove, dat ze met liefde en hard werken wil opknapp...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Gezocht: sexy sheriff

    Delores Fossen

    Wrangler's Creek In Wrangler's Creek liggen de sexy cowboys voor het oprapen! Deel 1 Sophie Ranger mag dan net zijn afgewezen door haar bruidegom, ze wil absoluut niet als zielepoot gezien worden. Dus ontsnapt ze via het raam van de kerk en rent richting het politiebureau, waar ze Clay McKinnon, de...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Bruisende kussen

    Victoria Dahl

    De Donovan Brothers-brouwerij In de Donovan Brothers-brouwerij bruist en borrelt het, en niet alleen van het bier! Deel 1 Met haar blonde paardenstaart en grote groene ogen ziet Tessa Donovan er helemaal uit als the girl next door. Dat verklaart misschien waarom rechercheur Luke Asher haar niet met...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Silver Springs Ze kwam naar Silver Springs om haar moeder te vinden, en vond zoveel meer... Deel 1 Eindelijk heeft Cora Kelly haar biologische moeder gevonden! Ze blijkt schoolhoofd te zijn op het jongensinternaat New Horizons in Silver Springs. Toevallig is er een vacature voor docent Kunstzinnige...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Smaak van liefde

    Wilma Hollander

    De rozen van Beekbrugge Maak kennis met De rozen van Beekbrugge: drie beste vriendinnen, die met hun romantische avonturen aardig wat opschudding veroorzaken! Deel 1 Suzan Lemstra is dik tevreden met haar leven. Ze heeft een goedlopend cateringbedrijfje, geweldige vriendinnen, de allerliefste én ex...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Winter in Haven Point

    Raeanne Thayne

    Er is een wonder voor nodig om Eliza Hayward weer een beetje in kerststemming te krijgen. De baan waarvoor ze alles heeft achtergelaten is - letterlijk! - in rook opgegaan, en nu zit ze, twee weken voor kerst, samen met haar dochtertje, Maddie, vast in het onbekende Haven Point. Hoe moet ze zich nu ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Vlinders in Central Park

    Sarah Morgan

    Voor de fans van Jill Mansell: een heerlijk luchtige en romantische feelgood van Sarah Morgan, die zich afspeelt in New York! Veel liefs uit Manhattan In New York is ware liefde moeilijk te vinden - al is die soms dichterbij dan je denkt! Deel 2 Voor bloemstylist Frankie Cole bestaan happy ends a...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Maddie Moore heeft één heilige overtuiging: chips is het antwoord op alles. Maar nadat ze in één klap haar vriendje kwijtraakt (haar eigen beslissing) en haar baan (totáál niet haar eigen beslissing), besluit ze eens níét haar problemen weg te eten met zakken vol chips. In plaats daarvan verlaat ze ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Dicht bij het vuur

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Kimberly van Dorn heeft haar buik vol van topsporters. Nadat haar relatie met haar basketbalvriendje tijdens een feestje op dramatische wijze strandt en ze daarbij ook nog eens haar baan als mediatrai...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Zomer aan het meer

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Na de zoveelste teleurstelling in de liefde heeft het zelfvertrouwen van Olivia Bellamy een knauw gekregen. Het liefst wil ze haar ex, haar ouders en iedereen in Manhattan ontvluchten. De opdracht om ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 78%

    Een heerlijk verhaal uit de wereldwijde hitserie Virgin River! Nu ook te zien op Netflix. Het enige wat Melinda Monroe wil, is wég. Weg uit Los Angeles, waar het leven druk is en gecompliceerd, en alles haar herinnert aan Mark - haar overleden man. In een opwelling reageert ze op een advertentie vo...

    ebook (ePub) € 8.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Vaste grond

    Robyn Carr

    Thunder Point Cooper blijft nooit lang op dezelfde plek. Maakt hij voor Sarah een uitzondering? Deel 1 Cooper is net van plan om langs te gaan bij Ben, een vriend van hem, als hij bericht krijgt dat deze is verongelukt. Toch reist hij af naar Thunder Point, het plaatsje waar Ben aan het strand een ...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 72%

    Drie zusjes, één bakkerij en bakken met liefde in De Keyes-zusjes! Dat echte liefde zoet kan zijn, gelooft Claire Keyes graag. Helaas heeft ze er zelf geen ervaring mee, want een echte relatie heeft ze nooit gehad. Haar carrière als pianiste slokt haar helemaal op. Dat is ook de reden waarom ze al ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 1.99 In winkelwagen
  • - 67%

    Hoewel Natasha, Mikhail en Alex nog klein waren toen hun ouders met hen naar het westen vluchtten, en Rachel zelfs in Amerika is geboren, bruist er onmiskenbaar Oekraïens bloed door hun aderen. Alle vier trekken ze hun eigen, unieke spoor door het leven - onstuimig, impulsief, heetgebakerd, hartstoc...

    ebook (ePub) € 5.99 € 1.99 In winkelwagen
empty