Top 100 thrillerdebuten van de afgelopen 10 jaar

Alleen bij eBook.nl voor €4,99!

  • - 47%

    Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevangenis te verlaten, als de misdaden weer beginnen: in de kathedraal van Vitoria wordt een jong stellet...

    ebook (ePub) 9.49 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 47%

    Ik ben Pelgrim

    Terry Hayes

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De regisseur van een uiterst geheime eenheid binnen de Amerikaanse spionagedienst. Een man die, voordat hij van de aardbodem verdween, het ultieme boek schreef over forensisch ond...

    ebook (ePub) 9.49 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    De beste leugen

    Tanen Jones

    • Cargo
    • 13 augustus 2020

    Na de dood van haar vader moet Leslie op zoek naar haar zus Robin, die ze al tien jaar niet meer heeft gezien. Alleen als ze samen naar de notaris gaan, hebben ze recht op het geld dat hun vader hun naliet. Maar als Leslie haar zus eindelijk heeft getraceerd, blijkt Robin net daarvoor gestorven aan ...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 58%

    Siglufjörður: een idyllisch vissersplaatsje in het onherbergzame noorden van IJsland, dat alleen bereikbaar is via een smalle bergtunnel. Waar niemand zijn huis op slot doet en waar iedereen elkaar kent. Ari Thór, een jonge politieagent, begint er aan zijn eerste baan, ver van zijn vriendin in Reyk...

    ebook (ePub) 11.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 38%

    Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    'Briljant en volstrekt origineel.' Stephen King 'HEX is griezelig, pakkend en origineel.' George R.R. Martin Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. Wie er zich vestigt komt er nooit meer weg. Het ogenschijnlijk pittoreske dorpje Beek is in de greep van de Wylerheks, een vrou...

    ebook (ePub) 7.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Perfecte resten

    Helen Fields

    Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van deze veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterbli...

    ebook (ePub) 12.99 € 6.49 € In winkelwagen
  • - 33%

    ' **** Voortreffelijk geschreven, loeispannende Zweedse thriller, met een ontknoping die juist de krachtigst mogelijke verknoping van de vele verhaaldraden is.' - VN DETECTIVE EN THRILLERGIDS 2013 `Veel losse draadjes zijn verweven tot een uiterst sterk Zweeds thrillerdebuut.' - JYLLANDS-POSTEN `D...

    ebook (ePub) 7.49 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Getipt door het DWDD-Boekenpanel! Elizabeth Haynes heeft met De dood van Harriet Monckton haar meesterwerk geschreven. In november 1843 wordt de 23-jarige lerares Harriet Monckton dood gevonden achter de kapel in Bromley die ze regelmatig bezocht. Het dorp is geschokt, helemaal wanneer het autopsi...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 29%

    De vleermuisman

    Jo Nesbø

    Het allereerste avontuur van Harry Hole Het debuut van een bestsellerauteur Harry Hole wordt door zijn superieuren naar Australië gestuurd om de politie down under bij te staan bij het onderzoek naar de moord op een Noorse actrice. Maar de moord is niet de enige reden voor deze gedwongen vakantie....

    ebook (ePub) 6.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 58%

    De therapeut

    Helene Flood

    • Cargo
    • 9 april 2020

    Het huis is leeg zonder haar man. Maar waarom heeft ze het idee dat ze niet alleen is? Sara is psychologe en werkt in haar praktijk vooral met getroebleerde tieners. In haar vrije tijd klust ze samen met haar man Sigurd aan het grote huis dat ze van zijn opa geërfd hebben. Het is een onmogelijk pro...

    ebook (ePub) 11.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Zeven leugens

    Elizabeth Kay

    Zeven leugens van Elizabeth Kay vertelt het verhaal van de vriendinnen Jane en Marnie, die al sinds de middelbare school onafscheidelijk zijn. Voor de fans van BA Paris en Liane Moriarty. Jane en Marnie hebben veel met elkaar gemeen. Beiden worden ze verliefd en zijn ze voor hun dertigste gelukkig ...

    ebook (ePub) 11.99 € 5.99 € In winkelwagen
  • - 29%

    Stieg Larsson creëerde Mikael Blomqvist, Henning Mankell maakte Mats Wallander onsterfelijk. Maak nu kennis met Sebastian Bergman. Het lichaam van de zestienjarige Roger wordt gevonden in een moerassig gebied. Hij lijkt omgebracht met messteken, maar nader onderzoek toont aan dat de kogel die hem d...

    ebook (ePub) 6.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Onmacht

    Yvonne Doorduyn

    In Onmacht van Yvonne Doorduyn werkt Sarah Bovens als succesvol speechschrijver voor een minister in Den Haag. Sinds ze drie jaar geleden haar zoontje verloor bij een auto-ongeluk, zoekt ze manieren om haar leven opnieuw zin te geven. Als ze de kans krijgt voor haar werk een driedaagse cursus te vol...

    ebook (ePub) 12.99 € 6.49 € In winkelwagen
  • - 58%

    Toen Angela Wong, een van de populairste meisjes van de school, 16 jaar oud was, verdween ze van de een op de andere dag spoorloos. Niemand weet wat er met haar is gebeurd, noch Geo, haar beste vriendin, noch Kaiser, die bevriend was met beide meisjes. Veertien jaar later worden Angela's stoffelijk...

    ebook (ePub) 11.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 58%

    Het geheugenwoud

    Sam Lloyd

    `Als je pas net bent aangekomen, waarom wil je dan al weg?' Elissa, een dertienjarig schaaktalent, is aangekomen in het Geheugenwoud op de belangrijkste dag van haar leven. Ze deed mee aan een nationaal schaakkampioenschap toen ze werd ontvoerd. Ze werd wakker in een ondergrondse cel. Elijah woont...

    ebook (ePub) 11.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 29%

    Na 72 uur

    Susie Steiner

    • Cargo
    • 23 april 2018

    Manon Bradshaw is negenendertig en werkt als rechercheur bij de politie in Cambridge. Op een nacht, na een rampzalige internetdate, luistert ze naar haar politiescanner om in slaap te vallen en ontvangt ze een melding die haar naar een uitermate vreemde plaats delict zal leiden. Studente Edith Hind ...

    ebook (ePub) 6.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 29%

    De verdenking

    Michael Robotham

    Joseph O'Loughlin is gelukkig getrouwd, heeft een leuke dochter en een aardige carrière als psycholoog. Hij heeft een zwak voor de zogenaamde 'moeilijke gevallen', zoals Bobby: een eenzame, verknipte jongen die zijn moeder haat en zichzelf verwondt. Maar zelfs een volmaakt leven kan aan een zijden...

    ebook (ePub) 6.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Uit het oog

    Nicola Rayner

    • Cargo
    • 17 oktober 2019

    Een verslavende en intelligente psychologische thriller voor fans van Shari Lapena en Ruth Ware. Alice Bell weet dat haar man George van mooie vrouwen houdt. Ze weet ook dat hij haar aanbidt en dat haar zwangerschap hun relatie alleen maar hechter zal maken. Maar als ze terugkomt van een zakenreis ...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 29%

    De val

    Melanie Raabe

    • Cargo
    • 7 januari 2016

    De dood van haar zus kan ze niet vergeten. Het gezicht van de moordenaar ook niet. De beroemde schrijfster Linda Conrads is voor al haar fans en de pers een raadsel. Al elf jaar lang heeft ze haar villa aan de Starnberger See niet verlaten. Slechts een handvol mensen weet dat Linda ooit het lic...

    ebook (ePub) 6.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    De vrouw in het raam

    A.J. Finn

    • Cargo
    • 16 januari 2018

    Anna Fox woont alleen, ze verlaat haar huis in New York bijna nooit. Ze drinkt de hele dag door, kijkt oude films en bespioneert haar buren. In het huis tegenover Anna woont sinds kort een gezin: vader, moeder en tienerzoon. Alles lijkt bij hen perfect, maar op een nacht ziet Anna uit haar raam iets...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Op een dag

    Gytha Lodge

    • Cargo
    • 5 september 2019

    In de zomer van 1983 gaan zes schoolvrienden kamperen in een bos. De jongste van het stel is Aurora Jackson; ze is helemaal overdonderd dat ze mee mag. De volgende ochtend worden er maar vijf vrienden wakker - Aurora blijkt verdwenen en ondanks de intensieve zoektocht die volgt is er geen spoor van ...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Unit 8200

    Dov Alfon

    • Cargo
    • 13 september 2019

    Een Israëlische zakenman verdwijnt spoorloos na aankomst op vliegveld Charles de Gaulle. In het vliegtuig zat ook kolonel Zeev Abadi, het nieuwe hoofd van de Israëlische spionagedienst Unit 8200. Even later wordt een tweede jonge Israëlische man ontvoerd; ook deze man zat in hetzelfde vliegtuig. Co...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Quarantaine is het spannende debuut van Erik Betten. Een actuele thriller over een dodelijke bacterie - en een overheid die ondenkbare maatregelen neemt. Groningen, oktober. Een oeroude bacterie vindt via een gaswinningspunt haar weg naar de oppervlakte. In luttele dagen zwermen de halfdode, besmet...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
  • - 50%

    Doggerland van Maria Adolfsson is dé nieuwe Scandinavische thrillersensatie van dit jaar. Inspecteur Karen Hornby moet alles op alles zetten om de geheimen van het eiland Doggerland te ontrafelen. Het is de ochtend na Oistra, het oesterfestival op de Doggerlandeilanden. Inspecteur Karen Hornby word...

    ebook (ePub) 9.99 € 4.99 € In winkelwagen
empty