Ebookparade Harlequin

Van 1 jan. t/m 19 jan. hebben we weer een eBookparade met 50% korting op veel Harlequin e-books (bundels uitgezonderd)

  • - 13%

    Dromen in de ochtendzon

    Sarah Morgan

    Voor de fans van Jill Mansell: een heerlijk luchtige en romantische feelgood van Sarah Morgan, die zich afspeelt in New York! Veel liefs uit Manhattan Deel 4 Maak kennis met Molly... Als schrijfster van Ask a Girl, de populairste liefdesadviesblog in New York, beschouwt Molly zichzelf als een exp...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Achter de wolken

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Daisy Bellamy prijst zich gelukkig: ze heeft een prachtige zoon van vier, Charlie _ geboren uit een onenightstand _ familie die haar steunt, en een bloeiende zaak als huwelijksfotograaf. Toch ontbreek...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Nieuw begin

    Raeanne Thayne

    Hope's Crossing 2: Nooit stond Evie voor zon moeilijke keuze. Durft ze haar hart te volgen? - Evie Blanchard is een uitstekende fysiotherapeut en heeft een heerlijk leven in Los Angeles, maar als ze een tragische gebeurtenis te verwerken krijgt, merkt ze dat het haar niet meer lukt haar beroep uit t...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
empty