Ebookparade Harlequin

Van 1 jan. t/m 19 jan. hebben we weer een eBookparade met 50% korting op veel Harlequin e-books (bundels uitgezonderd)

  • - 29%

    Weerzien in Virgin River

    Robyn Carr

    Een heerlijk verhaal uit de wereldwijde hitserie Virgin River! Nu ook te zien op Netflix. Politieagent Mike Valenzuela kiest ervoor om in Virgin River te revalideren van de zware verwondingen die hij heeft opgelopen tijdens zijn werk in LA. Een beetje vissen, eten in het café van zijn vriend Jack e...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Een heerlijk verhaal uit de wereldwijde hitserie Virgin River! Nu ook te zien op Netflix. Net tegen sluitingstijd loopt Paige Lassiter de bar van John `Preacher' Middleton in Virgin River binnen. Samen met haar zoontje is ze op de vlucht voor haar echtgenoot. Ze zit onder de blauwe plekken, is dood...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    In het plaatsje Virgin River, idyllisch gelegen in de Californische natuur, spelen de verhalen van Robyn Carr zich af. De tijd lijkt er soms stil te staan; het leven is er goed, en de mensen hebben nog tijd voor elkaar. Maar wat gebeurt er als een buitenstaander zich in dit verborgen paradijs begeef...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 62%

    Het grenzeloze brein

    Jo Boaler

    Leer hoe je je hersenen optimaal kunt gebruiken - de mogelijkheden zijn eindeloos! Veel mensen denken dat intelligentie genetisch bepaald is en dat je ofwel een talent voor taal, ofwel een wiskundeknobbel hebt. Jo Boaler, als hoogleraar verbonden aan Stanford University, laat in dit boek zien dat d...

    ebook (ePub) € 12.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Duizend kleine dingen

    Susan Mallery

    De perfecte combinatie van humor en romantiek in deze feelgoodroman van New York Times-bestsellerauteur Susan Mallery! Mischief Bay In Mischief Bay zijn je vrienden je familie, en je familie je vrienden. Ze helpen je uit de brand, bieden je een luisterend oor, vrolijken je op... en soms brengen ze ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Uitzicht op zee

    Susan Mallery

    De perfecte combinatie van humor en romantiek in deze feelgoodroman van New York Times-bestsellerauteur Susan Mallery! Drie huizen, drie vrouwen... drie vriendinnen? Als je verloofde je voor het altaar heeft laten staan, ga je rare dingen doen. Het drijft kinderarts Andi Gordon ertoe een vervallen...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Flirt voor even

    Jill Shalvis

    Grace had een succesvolle carrière bij een bank... tot ze ineens op straat stond. En nu is ze hondenuitlater! Gelukkig heeft het werk zo z'n voordelen, zoals haar sexy baas, dokter Josh. Kussen met hem blijkt een uitstekende manier om de tijd door te komen tot ze weer een `echte' baan heeft. Met z...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Droom van een zomer

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Niets is meer hetzelfde sinds die kus aan het meer... Met nog twee jaar te gaan, kan Sonnet Romano al bijna alles afvinken van haar to-do-lijstje-voor-mijn-dertigste. Carrière: check! Ze heeft net ee...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 38%

    Nachtelijke ontmoeting

    Sylvia Day

    In de schemerwereld tussen slapen en waken leveren de Beschermers van Dromen strijd met de Nachtmerries. Beschermer Aidan Cross is net zo goed in het vervullen van erotische dromen als in het doden van de vijand. Vrouwen kunnen Aidan alleen zien in hun nachtelijke fantasieën, maar de begeerlijke en...

    ebook (ePub) € 7.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Dromen in de ochtendzon

    Sarah Morgan

    Voor de fans van Jill Mansell: een heerlijk luchtige en romantische feelgood van Sarah Morgan, die zich afspeelt in New York! Veel liefs uit Manhattan Deel 4 Maak kennis met Molly... Als schrijfster van Ask a Girl, de populairste liefdesadviesblog in New York, beschouwt Molly zichzelf als een exp...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 38%

    Vlinders in Central Park

    Sarah Morgan

    Voor de fans van Jill Mansell: een heerlijk luchtige en romantische feelgood van Sarah Morgan, die zich afspeelt in New York! Veel liefs uit Manhattan In New York is ware liefde moeilijk te vinden - al is die soms dichterbij dan je denkt! Deel 2 Voor bloemstylist Frankie Cole bestaan happy ends a...

    ebook (ePub) € 7.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Mallory Quinn heeft er genoeg van om altijd maar op safe te spelen. Als verpleegster en toegewijde dochter zorgt ze voor iedereen, behalve voor zichzelf. En braaf als ze is, gaat ze alleen maar uit met keurige mannen. Ze wil nu eens één keer goed uit de band springen met een Foute Man. En wie is er ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 13%

    Achter de wolken

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Daisy Bellamy prijst zich gelukkig: ze heeft een prachtige zoon van vier, Charlie _ geboren uit een onenightstand _ familie die haar steunt, en een bloeiende zaak als huwelijksfotograaf. Toch ontbreek...

    ebook (ePub) € 7.99 € 6.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Droom van verlangen

    Robyn Carr

    Romantiek gegarandeerd in deze heerlijke feelgood van bestsellerauteur Robyn Carr. Voor de liefhebbers van Santa Montefiore. Alleenstaand moeder Lin Su Simmons dopt het liefst haar eigen boontjes. Hoewel ze genoeg aan haar hoofd heeft met haar astmatische tienerzoon, een drukke baan en financiële z...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Vol van vertrouwen

    Robyn Carr

    Romantiek gegarandeerd in deze heerlijke feelgood van bestsellerauteur Robyn Carr. Voor de liefhebbers van Santa Montefiore. Na een tragische periode in haar leven krabbelt Ginger Dysart weer een beetje op. Ze is verhuisd naar Thunder Point en werkt met veel plezier in de bloemenwinkel. Haar werk b...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 44%

    Winter in Virgin River

    Robyn Carr

    Op zoek naar de man die het leven van haar inmiddels overleden echtgenoot heeft gered, komt Marcie terecht in Virgin River. Vier jaar geleden sleepte Ian Buchanan het zwaargewonde lichaam van zijn beste maat weg uit een vuurgevecht in Irak, waarna hij spoorloos verdween. Als Marcie hem eindelijk vi...

    ebook (ePub) € 8.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 38%

    Dicht bij het vuur

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Kimberly van Dorn heeft haar buik vol van topsporters. Nadat haar relatie met haar basketbalvriendje tijdens een feestje op dramatische wijze strandt en ze daarbij ook nog eens haar baan als mediatrai...

    ebook (ePub) € 7.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Vier vriendinnen

    Robyn Carr

    Vier vriendinnen in een verhaal over liefde en onvoorwaardelijke vriendschappen. Een hartverwarmende en meeslepende feelgoodroman. Ze zijn buurvrouwen en vriendinnen die genieten van het leven, tot ze tegelijkertijd in zwaar weer terechtkomen. Gerri was altijd de vrouw bij wie iedereen terechtko...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 29%

    Zomer aan het meer

    Susan Wiggs

    Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Na de zoveelste teleurstelling in de liefde heeft het zelfvertrouwen van Olivia Bellamy een knauw gekregen. Het liefst wil ze haar ex, haar ouders en iedereen in Manhattan ontvluchten. De opdracht om ...

    ebook (ePub) € 6.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 50%

    Sinds je weg bent

    Anouska Knight

    Holly Jefferson heeft heus wel door dat iedereen om haar heen opgelucht ademhaalt als ze eens glimlacht, en dat begrijpt ze ook wel. Het is nu twee jaar geleden sinds het lot haar een keiharde dreun toediende. Voor de buitenwereld lijkt het alsof ze de draad heeft opgepakt - ze werkt weer in haar ta...

    ebook (ePub) € 9.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 38%

    (1) EEN PIKANT DESSERT - Hotelmagnaat Blake Cocharan wil alleen maar het allerbeste voor zijn hotels. En omdat Summer Lyndon de allerlekkerste desserts van de wereld creëert, zal hij niet rusten voordat ze voor hem komt werken. Maar waar hij niet op gerekend had, is dat zij net zo verleidelijk is al...

    ebook (ePub) € 7.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 44%

    Game over

    Erica Spindler

    Na een traumatische ervaring besluit Stacy Killian haar carrière als rechercheur de rug toe te keren en naar New Orleans te vertrekken. Daar kan ze een nieuw bestaan opbouwen en het verleden achter zich laten. Tot een goede vriendin op brute wijze om het leven wordt gebracht, en ze te maken krijgt ...

    ebook (ePub) € 8.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 50%

    Een goed jaar

    Robyn Carr

    Cassie, Julie, Marty en Beth... Na een date met een nare afloop is Cassie klaar met relaties... misschien moet ze zich er maar bij neerleggen dat Steve, haar hond, de enige man in haar leven is! Julie worstelt om financieel haar hoofd boven water te houden. Haar man, Billy, is een schat, maar hij ...

    ebook (ePub) € 9.99 € 4.99 In winkelwagen
  • - 50%

    De meesteres

    Tiffany Reisz

    Nora Sutherlin is beroemd en berucht vanwege de erotica die ze schrijft. Maar haar laatste boek is serieuzer, persoonlijker... als het ooit wordt uitgegeven, tenminste. Die beslissing ligt bij Zachary Easton. Deze Britse redacteur is meedogenloos en veeleisend, en alleen als Nora het manuscript in z...

    ebook (ePub) € 9.99 € 4.99 In winkelwagen
empty