Over...

Grootse meeslepende roman en de wereldwijde doorbraak van literair toptalent
Voor de lezers van La Florida, Al dat schittert en Het bal der gekken
Parijs, 1720. Het psychiatrisch ziekenhuis La Salpêtrière heeft te veel bewoners en te weinig bedden. Aan de andere kant van de wereld heeft de Franse kolonie La Louisiane juist ruimte over en zijn er vrouwen nodig met wie de kolonisten gezinnen kunnen stichten. Bijna honderd vrouwelijke 'vrijwilligers' in de vruchtbare leeftijd uit La Salpêtrière - wezen, gevangenen en psychiatrische patiënten - worden naar La Louisiane verscheept. Onder hen bevinden zich drie onwaarschijnlijke vriendinnen: een twaalfjarige wees met een scherpe tong, een gevallen aristocrate die worstelt met haar mentale gezondheid en een vermeende aborteur. Welke toekomst gaan Charlotte, Pétronille en Geneviève samen tegemoet?
'Verbluffend, ontroerend en opmerkelijk. La Louisiane is meer dan een roman; het is een pleidooi voor mensenrechten en historische erkenning.' Nguyen Phon Quê Mai
'De beste historische roman sinds Hamnet van Maggie O'Farrell.' Jess Walter
'Fascinerend, deze roman heeft alles in zich en voelt nu al als een tijdloze klassieker.' Pilar Quintana


Genres : Literaire fictie algemeen > Vertaalde literaire roman, novelle


  • Auteur(s)

    Julia Malye

  • Uitgever

    Wereldbibliotheek

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verschijningsdatum

    23/04/2024

  • ISBN

    9789463812511

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    368 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    3 214 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Epub versie

    2.0.1

empty