Over...

Winnaar ThrillZone Award voor Beste Vertaalde Thriller. Serial killer-thriller voor de lezers van Mo Hayder, J.D. Barker en Daniel Cole.
Een student verpleegkunde krijgt de schrik van haar leven als ze haar patiënt, officier van justitie Derek Nicholson, op brute wijze vermoord in zijn bed aantreft. De moord lijkt zinloos, aangezien hij terminaal ziek was en nog maar kort te leven had. Wat profiler Robert Hunter en zijn collega Carlos Garcia het meest schokt, is de aanwijzing die de moordenaar heeft achtergelaten. Waarom zou hij met de politie willen communiceren?
Terwijl Hunter en Garcia hun onderzoek starten, wordt er een lichaam gevonden dat op dezelfde manier is toegetakeld. De seriemoordenaar ziet zichzelf als kunstenaar, concludeert Hunter, die door zijn ervaring precies weet hoe dit soort verknipte geesten denken. En juist dat vermogen zou ditmaal weleens zijn doodvonnis kunnen betekenen…
Over eerder werk:
‘Hij is in één woord geweldig. Ik ben zeer geïnteresseerd in verhalen over seriemoordenaars, maar dit is zeker een van de beste die ik gelezen heb.’ Oscar, Boekhandel Los, Bussum
'Elk hoofdstuk is spannend; je blijft lezen. De moordenaar gebruikt lugubere methodes, op het briljante af.’ Ben, Bruna Raalte
‘Ja hoor, dit is er weer eens een! Een ouderwets lekkere thriller. Ik kon ’m niet wegleggen. Niet voor de gevoelige lezers. De moordenaar is erg ingenieus.’ Heleen, Boekhandel Sprey, Ouderkerk aan de Amstel


Genres : Literaire fictie algemeen > Literaire thriller


  • Auteur(s)

    Chris Carter

  • Uitgever

    HarperCollins

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verschijningsdatum

    09/05/2023

  • Serie

    Robert Hunter

  • ISBN

    9789402768053

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    416 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    1 026 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Epub versie

    2.0.1

empty