Onbreekbaar

Over...

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.
Alexandra is een succesvolle zakenvrouw, maar in haar relatie met Maarten niet meer gelukkig. Ze besluiten een pauze te nemen om uit te zoeken wat ze nog voor elkaar voelen. Alexandra vertrekt met hun zoontje Max naar hun vakantiehuis aan de rand van de Veluwe. Al snel na aankomst wordt ze ontvoerd; Max blijft alleen in het huis achter…
Demi is een tiener vol toekomstdromen. Totdat ze zwanger raakt. Na een consult bij de abortuskliniek wordt ze klemgereden en in een busje gesleurd…
Alexandra en Demi kennen elkaar niet, maar worden samen gevangengehouden in een kamer die ze de ‘papegaaienkooi’ gaan noemen. Wie houdt hen daar? Waarom? En kunnen ze nog ontsnappen?
‘Heerlijk spannende thriller, strak plot, met plezier gelezen!’ Nathalie Pagie, auteur van Helsinki en Camping Oosthoek
Over Marieke Damens debuut Stilleven:
‘Niet eerder heeft een boek mij zo geraakt. Tot de laatste letter een aanrader!’ ThrillZone
‘Stilleven is een boek dat onder de huid gaat zitten en beklijft.’ Juryrapport Hebban Thrillerprijs
‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids
‘Het enige wat overblijft, is verbijstering. Wat een topdebuut!’ VrouwenThrillers



Genres : Literaire fictie algemeen > Literaire thriller

  • ISBN

    9789402764451

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    313 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    750 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

empty