Schitterende ijsster

Over...

Heerlijke winterromance voor fans van Virgin River en Sweet Magnolias.
Maureen Davenport organiseert voor het eerst de jaarlijkse kerst­voorstelling van Avalon, en ze is vastbesloten er een spectaculair succes van te maken. Er is echter één obstakel: Eddie Haven, de ruig aantrekkelijke beroemdheid die haar als onderdeel van een taakstraf moet helpen bij de voorbereidingen. En er zijn maar weinig mensen die een grotere hekel aan de feestdagen hebben dan hij...
 
Al snel komen Maureens bangste vermoedens uit. Zijn opdringerige vrouwelijke fans, de zenuwachtige auditanten, de meningsverschillen tussen Eddie en haar over de muziek en - tot haar grote ergernis - de vlinders in haar buik zorgen niet bepaald voor een soepel repetitie­proces. En dan dreigt haar geliefde bibliotheek ook nog de deuren te moeten sluiten. Als dat geen rampzalige kerst wordt!
 
Maar ziet ze dat nu goed... en bekijkt Eddie haar ineens met een begerige blik in zijn ogen?
 

Genres : Literaire fictie algemeen > Populaire fictie algemeen > Romantiek

  • Auteur(s)

    Susan Wiggs

  • Uitgever

    HarperCollins

  • Verschijningsdatum

    23/09/2021

  • Serie

    Avalon

  • ISBN

    9789402764314

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    249 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    454 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Ref catalogue

    epagineNL_9789402764314

empty