Achter de wolken

Over...

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell.Daisy Bellamy prijst zich gelukkig: ze heeft een prachtige zoon van vier, Charlie _ geboren uit een onenightstand _ familie die haar steunt, en een bloeiende zaak als huwelijksfotograaf. Toch ontbreekt er nog één ding: een echt gezin. Dus wanneer haar grote liefde Julian haar ten huwelijk vraagt, barst ze bijna van geluk.Voor ze hem haar jawoord kan geven, beslist het lot echter anders: Julian, officier bij de luchtmacht, keert niet terug van een geheime missie in het buitenland. Daisy is gebroken, maar in het belang van haar zoontje krabbelt ze weer op. Dan doet Charlies vader, Logan O'Donnel, haar een aanzoek. In de hoop bij hem opnieuw ware liefde te vinden, besluit ze met hem te trouwen. Stap voor stap voegt ze zich in haar nieuwe leven met Logan en Charlie. Haar droom van een happy end lijkt uit te komen, en ze ziet de toekomst voorzichtig optimistisch tegemoet. Maar dan gebeurt het ondenkbare: Julian is terug!

Genres : Literaire fictie algemeen > Populaire fictie algemeen > Romantiek

  • Auteur(s)

    Susan Wiggs

  • Uitgever

    Harlequin

  • Verschijningsdatum

    30/01/2017

  • Serie

    HQN Roman

  • ISBN

    9789402526691

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    324 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    493 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Ref catalogue

    epagineNL_9789402526691

empty