Over...

Voor de fans van Ken Follett en Dan Brown
'Een prachtige, huiveringwekkende, haast hallucinerende sfeer die ervoor zorgt dat je het boek in een adem uitleest.' Vrij Nederland over Tijden van vuurAugustus 1621. Het Schip der Zielen dobbert geruisloos op het water, de bemanning dood of stervende in het ruim. Slechts twee mannen staan nog op het dek en verde­digen zich tegen de superieure vuurkracht van het Spaanse galjoen. Dit stuk oceaan langs de kust van Noord-Afrika is de thuisbasis van meer kapers dan waar dan ook, en dit schip - met zijn versplinterde romp en gescheurde zeilen - heeft nogal wat doorstaan.Al maandenlang vaart de moedige bemanning uit Italië, Frankrijk, Nederland en de Canarische Eilanden over de onvoorspelbare oceaan, om hen die door zeerovers tot slaaf zijn gemaakt te bevrijden.Maar de dingen zijn niet wat ze lijken.De dappersten onder hen zijn in feite vrouwen die in vermomming leven. Hun commandant Louise Reydon-Joubert is op de vlucht voor een rechtelijke dwaling die haar naar de galg zal sturen. De vrouwen weten dat als ze worden gearresteerd, ze zullen worden berecht, veroordeeld en uiteindelijk opgehangen. Wat hen verder ook te wachten staat, hun ware identiteit moet en zal geheim blijven.De pers over de boeken van Kate Mosse`De romans steken met kop en schouders boven de meeste boeken in dit genre uit. Ze zijn een prachtige mix van geschiedenis, spanning en romantiek: je leest ze in één adem uit.' Nederlands Dagblad`Stilistisch prachtig en inhoudelijk ijzersterk. [...] Een van die zeldzame boeken waarvan de emotionele lading over enkele jaren nog steeds gevoeld kan worden.' Hebban.nl`Alles klopt gewoon. De sfeer en de spanning zijn goed gedoseerd en garanderen de liefhebber van de historische thriller veel leesplezier!' ***** Vrouwenthrillers.nl`De sterke personages waarop het boeiende verhaal gebouwd is en de alom aanwezige spanning maken van Stad van tranen een fascinerend boek dat je in één ademteug uitleest.' ThrillZone.nl


Genres : Literaire fictie algemeen > Vertaalde literaire roman, novelle


  • Auteur(s)

    Kate Mosse

  • Uitgever

    Boekerij

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verschijningsdatum

    18/07/2023

  • Serie

    Tijden van vuur

  • ISBN

    9789402321326

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    432 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    5 047 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Epub versie

    2.0.1

empty