[eBook] Ik tel tot tien

De grootste nachtmerrie: je kind verdwijnt als je even niet oplet Voor de lezers van Paula Hawkins, Gillian Flynn en Sophie Hannah `Een geweldige en provocerende thriller die onder je huid gaat zitten.' The Sun Een, twee, drie... Lisa Dale doet haar ogen dicht en telt, klaar voor een spelletje verstoppertje in de drukke speeltuin. Als ze haar ogen weer opendoet, is haar vierjarige dochter Ella weg. Verdwenen zonder een spoor achter te laten. De politie, de media en Lisa's familie zijn radeloos - niemand heeft een idee wie de dader kan zijn. Maar wat als de dader geen vreemdeling is? Wat als degene die het heeft gedaan denkt een goede daad te verrichten? En wat als Lisa's kleine meisje voor altijd is verdwenen? In een paar tellen kun je alles kwijtraken... De pers over Ik tel tot tien `De plot is verrassend en daarbij blijft Ik tel tot tien tot het einde toe boeien.' Vrouwenthrillers.nl `De plot heeft een verrassende afloop waarin alle lijntjes onverwacht met elkaar verbonden worden.' Noordhollands Dagblad `Pfff! Dit verhaal komt binnen! Het was zo spannend en aangrijpend dat ik niet kon stoppen met lezen, wat een nachtmerrie!' Biebmiepje.nl `Zit erg goed en geloofwaardig in elkaar.' Koukleum.nl `Het is bijzonder dat je als lezer meerdere malen begint te twijfelen over hoe je Lisa, de ontvoerder en de andere personages moet beoordelen.' Undercover-network.net `Ik tel tot tien is een psychologische thriller met een daverend begin en eind en is door zijn unieke inval over het thema ontvoering van kinderen een echte aanrader!' Booksicareabout.wordpress.com

  • EAN 9789402308464
  • Beschikbaarheid Beschikbaar
  • Selecteren en plakken Toegelaten
  • Afdrukken Toegelaten
empty