Over...

Het jaar van het varken, de derde thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is gruwelijker dan ooit. Voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

Na het verlies van haar zoon heeft hoofdinspecteur Elena Blanco de politie verlaten. Hoewel haar team stiekem hoopt dat ze ooit zal terugkeren, denkt Elena daar heel anders over. Maar als haar opvolger Chesca spoorloos verdwijnt, kan ze het toch niet laten zich met de zaak te bemoeien.

Chesca blijkt een heftig verleden te hebben verborgen, waarmee ze eindelijk voorgoed wilde afrekenen. Langzaam ontdekken Elena en haar team de waarheid over Chesca's vreselijke jeugd en haar plan voor ultieme wraak. Het leidt hen naar een oude varkensboerderij, die het middelpunt blijkt van een gruwelijk complot. Het team begint zich af te vragen of ze Chesca ooit écht gekend hebben... en of ze nog op tijd zijn om haar te redden.

'Een thriller die nog wel even nazindert.' - Trouw

'Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.' - Vrij Nederland

'De waarschuwing `Niet geschikt voor tere zieltjes' is terecht.' - VN Detective & Thrillergids

***** 'Carmen Mola sleept je in een sneltreinvaart door deze psychologische thriller met hoofdstukken waarin het bloed van de pagina's afdruipt.' - Thrillzone

`Na drie lijken spreek je van een seriemoordenaar. Na drie boeken van Carmen Mola droom je over niets anders meer.' - Hebban.nl


Genres : Literaire fictie algemeen > Literaire thriller


  • Auteur(s)

    Carmen Mola

  • Uitgever

    Xander Uitgevers B.V.

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verschijningsdatum

    03/02/2022

  • Serie

    Elena Blanco

  • ISBN

    9789401616379

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    343 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    1 150 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

  • Epub versie

    2.0.1

empty