Project Hail Mary

Over...

In Project Hail Mary van de internationale bestsellerauteur Andy Weir is Ryland Grace de enige overlevende op een ruimteschip, op een wanhopige en misschien zelfs kansloze missie om de mensheid te redden.

Hij weet dit alleen niet meer. Hij kan zich zijn eigen naam niet eens meer herinneren, laat staan de opdracht die hij heeft meegekregen en hoe hij die moet vervullen. Het enige wat hij weet is dat hij heel lang geslapen heeft en nu, miljoenen kilometers van huis, wakker is geworden naast twee dode crewleden. Terwijl zijn herinneringen langzaam terugkeren, realiseert Ryland zich dat hij een onmogelijke taak moet zien te voltooien. En dankzij een onverwachte bondgenoot, heeft hij misschien een kans...

Project Hail Mary is een episch verhaal over avontuur, het onbekende en de ijzersterke wil om te overleven. Voor de fans van The Martian en Guardians of the Galaxy.

`Dit boek gaat een hit worden.' - The Guardian

`Andy Weir combineert zijn grenzeloze passie voor wetenschap met de gave om het vermakelijk en begrijpelijk op te schrijven.' - The Washington Post



Genres : Literaire fictie algemeen > Spannende boeken algemeen > Science fiction

  • ISBN

    9789401614085

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    419 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    1 356 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

empty