Leef, lach, loch

Over...

Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits en het eerste deel in de North Ness Inn-serie. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos.

Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de oude kant voor een eerstejaars student - haar (inmiddels ex) bad boyfriend had een stokje gestoken voor haar studieplannen. Na hun breuk begint Esme eindelijk aan haar droomstudie: toerisme. Ze is helemaal klaar voor een stage op een zonnige vakantiebestemming, maar dan vallen haar plannen in het water. Letterlijk. De enige stageplaats die nog over blijkt, is een Schotse herberg in de buurt van Loch Ness. Vastberaden er het beste van te maken vertrekt Esme naar het druilerige Drumnadrochit.

/> Wanneer Esme de aantrekkelijke, wat norse herbergier Rory dan eindelijk ontmoet, blijkt ook nog eens dat hij helemaal niet op een stagiair zit te wachten. Maar Esme geeft zich niet gewonnen en vecht, gesteund door collega's, voor haar stageplekje. En wie weet, misschien valt die Rory ook nog mee...

Genres : Literaire fictie algemeen > Populaire fictie algemeen

  • ISBN

    9789047205562

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    2 503 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

empty