Stewardess Hannah in Parijs

Over...

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel vliegt Hannah op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo'n sprookje...

Liefde in de lucht is perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Genres : Literaire fictie algemeen > Literaire roman, novelle

  • ISBN

    9789047204763

  • Beschikbaarheid

    Beschikbaar

  • Aantal pagina's

    37 Pagina's

  • Selecteren en plakken

    Nee

  • Afdrukken

    Nee

  • Bestandsgrootte

    777 Ko

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Verdeler

    eBoekhuis (CB)

  • Ebook magazijn

    eBoekhuis (CB)

  • Formaat

    ebook (ePub)

empty