[eBook]  Blauwe vlinders

Op verlanglijst

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben. Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de kerncentrale van Tsjernobyl. Hier woonde Idas moeder Eva nadat ze haar dochter verliet een plaats die ze het `Paradijs noemde en waar, doordat de mensen het gebied na de kernramp van dertig jaar geleden massaal hebben ontvlucht, de rijkste fauna van Europa leeft. Evas huis is verlaten, maar de aanwezigheid van Ida, Alma en Lasse blijkt toch te zijn opgemerkt. Een groep wetenschappers heeft het op de stenen gemunt en laat zich er door niets of niemand van weerhouden om ze in bezit te krijgen. Blauwe vlinders, het tweede deel in de saga over de Maagdensteen, is een thriller boordevol spanning, historie, avontuur en mysterie voor de liefhebbers van Dan Brown, C.J. Sansom en Stieg Larsson.

  • EAN 9789044972078
  • Beschikbaarheid Beschikbaar
  • Aantal pagina's 520
  • Selecteren en plakken Toegelaten
  • Afdrukken Toegelaten
  • Bestandsgrootte 5 039 Ko
  • Verdeler ePagine NL
ebook (ePub)
€ 7.99
Digitaal Watermerk
: ePagine

empty