[eBook]  Het meisje uit het noorden

Op verlanglijst

Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar afwezigheid. Ze is inmiddels een talentvolle profiler van criminelen, en ze zoekt naar een rustiger leven met haar achtjarige dochter. Dan krijgt ze een opdracht van een voormalig hoofd van politie: raadselachtige sterfgevallen van twintig jaar geleden lijken gelinkt te kunnen worden aan de maffia en lijken zelfs de sleutel te zijn van recente misdaden. Sasha keert gedwongen terug uit haar isolement. De eerste uit een nieuwe serie over profiler Sasha Zaluska. Een rauwe setting (zwarte markt en maffia), corrupte personages en een gedoemde liefdesaffaire maken dit tot een onvergetelijke leeservaring.

  • EAN 9789024575206
  • Beschikbaarheid Beschikbaar
  • Aantal pagina's 488
  • Selecteren en plakken Toegelaten
  • Afdrukken Toegelaten
  • Bestandsgrootte 700 Ko
  • Verdeler ePagine NL
ebook (ePub)
€ 12.99
Digitaal Watermerk
: ePagine

empty