Terug

Subcategorieën

Aanbiedingen

De zon en de maan en de Rolling Stones (eBook) De zon en de maan en de Rolling Stones, Rich Cohen
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Altijd trek? (eBook) Altijd trek?, David Ludwig
€9,99€6,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

2C (eBook) 2C, Mirjam Mous
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

De zijderoutes (eBook) De zijderoutes, Peter Frankopan
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Never nooit meer (eBook) Never nooit meer, Mark Dakriet
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

De hamer van Thor (eBook) De hamer van Thor, Rick Riordan
€11,99€7,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Moskouse nachten (eBook) Moskouse nachten, Nigel Cliff
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Al Capone (eBook) Al Capone, Deirdre Bair
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Waarom je niet slaapt (eBook) Waarom je niet slaapt, W. Chris Winter
€12,99€8,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

eBooks in Vakantielezen voor €4,99

De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel 1 (eBook) De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel 1, Michael Scott

Meer dan 1000 pagina’s fantastisch leesplezier!De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel is een zesdelige serie over de vijftienjarige tweeling Sophie en Josh Newman. Josh verdient wat bij in de boekhandel van Nick Fleming, die eigenlijk de beroemde alchemist Nicolas...

Lees meer

€12,99
Tot stof (eBook) Tot stof, Felix Weber

Verontrustende thriller waarin feit en fictie ingenieus met elkaar zijn verweven, geïnspireerd op een waargebeurde doofpotaffaire Voor de lezers van de boeken van Tomas Ross Verzetsstrijder Siem Coburg leidt na de Tweede Wereldoorlog een verbitterd, teruggetrokken bestaan...

Lees meer

€12,99
Hou me vast (eBook) Hou me vast, Lori Nelson Spielman

Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas SparksAnnies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die trein zitten… Annie voelt zich schuldig en zoekt steun bij haar moeder Erika, die...

Lees meer

€11,99
Opstaan (eBook) Opstaan, Jackie van Laren

Het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strandEen verloren liefde hervonden Anne Millers hart is gebroken. Na een stormachtig jaar met haar grote liefde, de wereldberoemde rockster Rory Maquary, is hun relatie gestrand. Nadat ze uitgehuild was, heeft ze...

Lees meer

€11,99
De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt (eBook) De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt, Haemin Sunim

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit momentRust vinden in een drukke wereld De Koreaanse boeddhistische monnik Sunim geeft les over verschillende...

Lees meer

€11,99
Koningin van de schaduw (eBook) Koningin van de schaduw, Sarah J. Maas

Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar weggenomen. Toch dwingen de omstandigheden haar terug te keren naar Adarlan. Niet alleen voor wraak, maar ook om haar eigen koninkrijk te redden en de schaduwen uit haar...

Lees meer

€12,99
Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het