Terug

Tijden van duisternis

[eBook]

Tijden van duisternis (Tony Schumacher) - eBook
€9,99

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris– een van de acht beste thrillers van het jaar in deVN Detective en Thrillergids

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.

Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen– en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.


De pers over de boeken van Tony Schumacher

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Het is amper te geloven datTijden van duisternis pas het debuut is van Schumacher. Rossett is met al zijn tekortkomingen een personage om te koesteren. Een weergaloos boek.’ Hebban.nl

‘Bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal?maken naar de volgende twee delen. Als de kwaliteit vanTijden van duisternis kan worden doorgetrokken dan staat de lezer nog veel boeiends te wachten.’ Thrillzone.nl

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


De pers overTijden van duisternis

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tony Schumacher
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402307795
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 392

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Kazuo Ishiguro Laat me nooit alleen (eBook) Laat me nooit alleen, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Jens Lapidus Stockholm delete (eBook) Stockholm delete, Jens Lapidus
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Pierre Jarawan De zoon van de verhalenverteller (eBook) De zoon van de verhalenverteller, Pierre Jarawan
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Ronald Nijboer Tabé Java, tabé Indië (eBook) Tabé Java, tabé Indië, Ronald Nijboer
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Carlos Ruiz Zafon De gevangene van de hemel (eBook) De gevangene van de hemel, Carlos Ruiz Zafon
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

John Grisham De klokkenluider (eBook) De klokkenluider, John Grisham
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€8,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Harlan Coben Naar huis (eBook) Naar huis, Harlan Coben
€12,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Dörte Hansen Het oude land (eBook) Het oude land, Dörte Hansen
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Kazuo Ishiguro Nocturnes (eBook) Nocturnes, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het