Terug

De snijkamer

[eBook]

De snijkamer (Jilliane Hoffman) - eBook
€9,99

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.

Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele landâ en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny enDaria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?

â De snijkamerâ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jilliane Hoffman
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026133978
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 377

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Kazuo Ishiguro Laat me nooit alleen (eBook) Laat me nooit alleen, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Jens Lapidus Stockholm delete (eBook) Stockholm delete, Jens Lapidus
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Pierre Jarawan De zoon van de verhalenverteller (eBook) De zoon van de verhalenverteller, Pierre Jarawan
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Ronald Nijboer Tabé Java, tabé Indië (eBook) Tabé Java, tabé Indië, Ronald Nijboer
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Carlos Ruiz Zafon De gevangene van de hemel (eBook) De gevangene van de hemel, Carlos Ruiz Zafon
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

John Grisham De klokkenluider (eBook) De klokkenluider, John Grisham
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€8,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Harlan Coben Naar huis (eBook) Naar huis, Harlan Coben
€12,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Dörte Hansen Het oude land (eBook) Het oude land, Dörte Hansen
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Kazuo Ishiguro Nocturnes (eBook) Nocturnes, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het