Terug

De patissier van Parijs

[eBook]

De patissier van Parijs (Laura Madeleine) - eBook
€9,99

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts.‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Laura Madeleine
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026138164
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 283

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

J.P. Delaney Het vorige meisje (eBook) Het vorige meisje, J.P. Delaney
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 22 september

Lees meer

Stephen King IT (eBook) IT, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Margot Vanderstraeten Mazzel tov (eBook) Mazzel tov, Margot Vanderstraeten
€9,99€6,99
Actieprijs t/m 24 september

Lees meer

Stephen King Wisseling van de wacht (eBook) Wisseling van de wacht, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Stephen King Ogen van vuur (eBook) Ogen van vuur, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Stephen King 4 seizoenen (eBook) 4 seizoenen, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Adriaan van Dis In het buitengebied (eBook) In het buitengebied, Adriaan van Dis
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 24 september

Lees meer

Stephen King Lisey's verhaal (eBook) Lisey's verhaal, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Stephen King Zwart huis (eBook) Zwart huis, Stephen King
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 15 oktober

Lees meer

Sanneke van Hassel Stille grond (eBook) Stille grond, Sanneke van Hassel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 24 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het