Terug

De nieuwe collega

[eBook]

De nieuwe collega (Tammy Cohen) - eBook
€11,99

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund LuptonsZusje, Ruth WaresIn een donker, donker bos en Gillian FlynnsGone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie?nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink?opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op?de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in?staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur vanMea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’Essentials


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tammy Cohen
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402308440
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 292

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Nicci French Zondagochtend breekt aan (eBook) Zondagochtend breekt aan, Nicci French
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Stefan Hertmans De bekeerlinge (eBook) De bekeerlinge, Stefan Hertmans
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Jo Nesbø De dorst (eBook) De dorst, Jo Nesbø
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 23 augustus

Lees meer

Baldacci, David Niemandsland (eBook) Niemandsland, Baldacci, David
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

John Grisham De klokkenluider (eBook) De klokkenluider, John Grisham
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

John Grisham Het eiland (eBook) Het eiland, John Grisham
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 15 september

Lees meer

Colson Whitehead De ondergrondse spoorweg (eBook) De ondergrondse spoorweg, Colson Whitehead
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Tommy Wieringa De dood van Murat Idrissi (eBook) De dood van Murat Idrissi, Tommy Wieringa
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Jeroen Brouwers Het hout (eBook) Het hout, Jeroen Brouwers
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het