Terug

De laatste nieuwe ebooks

Adam en Eva in China (eBook) Adam en Eva in China, Lulu Wang

156 bladzijden, een humoristische en filosofische kijk op Nederland en China. Adam en Eva in China vergelijkt Nederland/België met China vanuit een unieke invalshoek: de religieuze of mythische verhalen waarmee Westerlingen of Chinezen hun kinderen opvoeden. Zo legt...

Lees meer

€6,99
Voor altijd (eBook) Voor altijd, Jennifer Armentrout

Avery wordt totaal overrompeld door een fonkelende ring in Voor altijd van Jennifer L. Armentrout. Het is alweer een tijd geleden dat we meeleefden met Avery in Wacht op mij, en zij een relatie kreeg met de onweerstaanbare Cam. Als ze op bezoek is bij zijn familie, gaat...

Lees meer

€0,99€0,49
Op eigen benen (eBook) Op eigen benen, Karen Kingsbury

‘Op eigen benen’ van Karen Kingsbury is het eerste deel in een serie over Bailey Flannigan, die het hoopt te schoppen tot musicalster. Na het winnen van de auditie voor een Broadway-musical grijpt Bailey deze kans om haar droom te verwezenlijken. Ze laat het vertrouwde...

Lees meer

€9,99
Dansen op de Muur (eBook) Dansen op de Muur, Maria Genova

Waarom viel de Berlijnse Muur zo onverwachts en sneuvelden nadien zoveel idealen? Maria Genova groeit op tijdens het communisme in Oost-Europa. Haar jeugd draait om oppassen voor strenge kameraden, verboden politieke moppen en het scoren van westerse servetten. Met de...

Lees meer

€9,95
In het bloed (eBook) In het bloed, Patricia Briggs

‘New York Times’-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met In het bloed’ het tweede deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van ‘Buffy The Vampire Slayer’, ‘Charmed’, ‘True Blood’, ‘Once Upon...

Lees meer

€9,99
Echo's van Indië (eBook) Echo's van Indië, Kester Freriks

Batavia, 17 augustus 1945,’s morgens tien uur. In de tuin van zijn huis spreekt Soekarno de Proklamasi uit, de onafhankelijkheidsverklaring van de Republik Indonesia. Vanaf dat moment komt er een eind aan het koloniale rijk van Insulinde. Aan een bamboestok wappert...

Lees meer

€14,99
Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het