Terug

Aanbiedingen

De waker (eBook) De waker, David Baldacci
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Hemelvuur (eBook) Hemelvuur, Francesca Haig
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Vuurpreek (eBook) Vuurpreek, Francesca Haig
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

De voltooiing (eBook) De voltooiing, David Baldacci
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Het gouden garen (eBook) Het gouden garen, Cornelia Funke
€12,99€7,79
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Verwoest (eBook) Verwoest, Margje Woodrow
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

De legenden (eBook) De legenden, Pittacus Lore
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Achter het licht (eBook) Achter het licht, Elizabeth George
€9,99€7,99
Actieprijs t/m 23 juni

Lees meer

Nachtrijder (eBook) Nachtrijder, Alexandra Penrhyn Lowe
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

eBooks in Vanaf 12 jaar

De waker (eBook) De waker, David Baldacci

Vrijheid begint met overleven Vega Jane had altijd te horen gekregen dat niemand Bitterbos, waar zij is opgegroeid, kon verlaten. Haar was verteld dat daarbuiten niets te vinden was, behalve het Moeras: een levensgevaarlijke wildernis waar de dood altijd en overal op de...

Lees meer

€9,99€5,99
Ik ben nummer Vier - op leven en dood (eBook) Ik ben nummer Vier - op leven en dood, Pittacus Lore

De Mogadoren hebben de Aarde veroverd. Hun ruimteslagschepen werpen een schaduw over onze dichtstbevolkte steden en geen land ter wereld durft de strijd aan te gaan. De enigen die de Mogadoren nog in de weg staan zijn de Gardes, maar zonder een eigen leger kunnen die de...

Lees meer

€9,99€7,99
Gouden Zoon (eBook) Gouden Zoon, Pierce Brown

Gouden Zoon is het tweede deel van de Mars Trilogie van bestsellerauteur Pierce Brown. En het vervolg op Rood, de meedogenloos spannende sensatie die doet denken aan De Hongerspelen van Suzanne Collins en Enders Game van Orson Scott Card. Als Rode groeide Darrow op in...

Lees meer

€9,99
Vrouwe Middernacht (eBook) Vrouwe Middernacht, Cassandra Clare

Vijf jaar na de gebeurtenissen in Stad van Hemelse Vlammen is Emma Carstairs niet langer een rouwend meisje, maar een jonge vrouw die vastberaden is te ontdekken wie haar ouders heeft vermoord. Samen met haar parabatai, Julian Blackthorn, patrouilleert ze door de straten...

Lees meer

€9,99
Rood (eBook) Rood, Pierce Brown

'Ik leef voor de droom dat mijn kinderen in vrijheid geboren kunnen worden. Dat ze kunnen worden wat ze willen. Dat ze het land zullen bezitten dat hun door hun vader is gegeven.''Ik leef voor jou,' zeg ik aangeslagen. Ze geeft me een kus op mijn wang.'Dan...

Lees meer

€9,99
Hemelvuur (eBook) Hemelvuur, Francesca Haig

Vierhonderd jaar na nu heeft een nucleaire vuurzee huisgehouden op aarde. De natuur en de menselijke beschaving zoals wij die kennen zijn verwoest. Hoewel er geen sprake meer is van straling, komt ieder kind om raadselachtige redenen samen met een tweelingbroer of -zus ter...

Lees meer

€9,99€5,99

Nieuwe eBooks

De zon is ook een ster (eBook) De zon is ook een ster, Nicola Yoon

NATASHA gelooft in de wetenschap en feiten. Niet in het lot. Of in dromen die nooit uit zullen komen. Ze is zeker niet zo’n meisje dat haar grote liefde ontmoet in een platenzaak in New York. Niet op dezelfde dag dat ze met haar familie uitgezet zal worden naar Jamaica. DANIEL heeft altijd zijn best gedaan om aan de hoge verwachtingen van zijn ouders te voldoen. Hij zal chirurg worden en geen dichter, zoals hij eigenlijk wil. Maar als hij Natasha ontmoet, ziet hij ineens een andere toekomst voor zich, mét haar. En hij heeft nog twaalf uur de tijd om Natasha daarvan te overtuigen. Is het toeval of het lot dat Daniel en Natasha samenbrengt op deze allesbepalende dag? Heeft het zin om in dromen te geloven als je weet dat die nooit uit kunnen komen?

Lees meer

€12,99
Fataal (eBook) Fataal, Eva Burgers

'Fataal' is een huiveringwekkende jeugdthriller van oud-rechercheur Eva Burgers, voor de fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Nu met politie niet betreden-elastiek. Hartsvriendinnen Emily, Fay, Lauren en Naomi gaan op vakantie naar het zonnige eiland Kreta. Niets lijkt een fantastische tijd in de weg te staan, zeker niet als ze drie leuke jongens ontmoeten. Maar Lauren wordt verliefd en niet iedereen is daar blij mee. De vakantie wordt verstoord als ze een insluiper bij de villa betrappen. Angstaanjagende gebeurtenissen stapelen zich op: spullen die weg zijn, vreemde appjes en een onverklaarbare dode. Wanneer Lauren plotseling verdwijnt, gaan alle alarmbellen rinkelen.

Lees meer

€9,99
De Royals 1 - Verleiding (eBook) De Royals 1 - Verleiding, Erin Watt

'Verleiding' is het eerste deel in de youngadultserie De Royals van Erin Watt. De 17-jarige Ella is een echte overlever: met dubieuze baantjes -stripteasedanseres - knoopt ze sinds haar moeders overlijden de eindjes aan elkaar. Ella is vastbesloten haar leven op orde te krijgen. Dan verschijnt Callum, de puissant rijke vader van 5 onweerstaanbare zoons. Ook Callum is vastbesloten: hij wil Ella uit haar armoede verlossen. Ella besluit op Callums landgoed in te trekken, waar haar een gemengde ontvangst wacht: haat en liefde wisselen elkaar af. Krijgt Ella haar leven ooit op orde?

Lees meer

€9,99
Zwarte lijst (eBook) Zwarte lijst, Alyson Noel

Beautiful Idols Iedereen houdt van je als je bent verdwenen Deel 2 Layla, Tommy en Aster doen mee aan een wedstrijd voor clubpromotors en raken daarbij verstrikt in een web van leugens en duistere spelletjes. Wanneer op een nacht een jonge filmster onder verdachte omstandigheden verdwijnt, krijgt Aster, een van de drie, de schuld in de schoenen geschoven. Paniekerig probeert ze erachter te komen wat er is gebeurd. Zelf kan ze zich niets herinneren van de bewuste nacht. Heeft iemand soms iets in haar drankje gedaan? Als de bewijzen tegen Aster zich opstapelen, besluiten de voormalige rivalen samen te proberen haar onschuld te bewijzen. Algauw lijken ze zich hiermee op zeer gevaarlijk terrein te begeven...

Lees meer

€9,99
Een miljoen werelden met jou (eBook) Een miljoen werelden met jou, Claudia Gray

Sinds haar ouders de Vuurvogel hebben uitgevonden, een apparaatje waarmee je door verschillende dimensies kunt reizen, heeft Marguerite al heel wat gevaren getrotseerd. Inmiddels heeft ze ontdekt dat haar oude vijand Wyatt Conley erop uit is honderden universums te vernietigen, met iedereen die daarin leeft. Om dit te bereiken gebruikt Conley zijn ultieme wapen: de boosaardige en gestoorde Marguerite uit een andere dimensie, die de echte Marguerite altijd een stap voor lijkt te zijn. Het wordt een strijd tussen de Marguerites... en er kan er maaréén winnen!

Lees meer

€9,99
Een van ons liegt (eBook) Een van ons liegt, Karen McManus

Een van ons liegtvan Karen McManusVier studenten, vier geheimen,??n moordDe zeventienjarige Simon Kelleher heeft Bayview Highs beruchte roddel-app ontwikkeld. Hij kondigt groots aan dat hij sappige nieuwe verhalen over vier populaire medescholieren gaat onthullen. Maar dan sterft hij onverwacht voor hun neus.Bronwyn, Cooper, Addy en Nate - het brein, de atleet, de prinses en de crimineel van de school - zijn het onderwerp van Simons roddels en veranderen in verdachten zodra bekend wordt dat zijn dood geen ongeluk was.Wie is er te vertrouwen? Wie van hen is schuldig? Ieder van hen heeft iets te verberen. Ieder van hen zou het gedaan kunnen hebben, om te voorkomen dat de roddels op de app onthuld zouden worden. En een van hen liegt.?

Lees meer

€12,99
Een goede kans (eBook) Een goede kans, Sarah Moore Fitzgerald

Minty is een vrolijk meisje, maar als haar ouders gaan scheiden stort haar wereld in. Ned Buckley komt halverwege het jaar bij Minty in de klas. Hij is een humeurige, mysterieuze jongen die nooit praat. Als Minty haar toevlucht zoekt in Nettlebog, het bos waar de rivier tussen de bomen stroomt, ziet ze dat Ned met zijn oma in een caravan aan de rivier woont. En Minty ontdekt steeds meer over Ned: hij is in staat om wilde paarden te berijden. En hij weet dingen over het leven die haar zullen redden. Of op zijn minst een zeer goede kans zullen geven.• Voor lezers van Annabel Pitcher en Sarah Crossan• Van de internationale bestsellerauteur van De appeltaart van hoop• Meeslepend, ontroerend en authentiekOver De appeltaart van hoop:‘Een originele roman over loyaliteit, vriendschap, liefde en hoop. Met personages die je niet snel vergeet.’The Bookseller‘Een bijzonder verhaal met levendige personages.’The Sunday Times

Lees meer

€11,99
Zoeker (eBook) Zoeker, Veronica Rossi

Toen Daryn beweerde dat ze‘visioenen’ zag, geloofde niemand haar. Toch was ze niet gek, ze verwierf het Zicht– de vaardigheid om in de toekomst te kunnen kijken. De visioenen lieten haar zien hoe ze mensen kon helpen. Daryn omarmde haar rol als Zoeker. Het werk dat ze deed was belangrijk. Ze redde levens. Sebastian was haar eerste– en ergste– vergissing.Sinds het moment waarop ze hem onbedoeld opsloot in een donkere dimensie met Samrael, de laatste nog levende demon in de Kindred, wordt ze verteerd door schuldgevoel. Daryn weet dat Sebastian nog leeft en dat hij op hulp wacht. Zij moet hem redden. Maar nu ze het Zicht meer dan ooit nodig heeft, zijn de visioenen gestopt. Nu komt ze voor de ultieme uitdaging te staan.• Meeslepende fantasy van internationale bestsellerauteur• 4 sterren op Goodreads en Hebban.nl• Het vervolg op succesvolleRiders• Slot van spannende actie-serie

Lees meer

€12,99
Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het