Terug

Aanbiedingen

Hof van doorns en rozen (eBook) Hof van doorns en rozen, Sarah J. Maas
€12,99€8,50
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

De gave (eBook) De gave, Timo Descamps
€11,99€7,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Zeneria (eBook) Zeneria, Timo Descamps
€11,99€7,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Stormgevaar (eBook) Stormgevaar, Elizabeth George
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Het geheim van Erasmus (eBook) Het geheim van Erasmus, Maurits Tompot
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

eBooks in Vanaf 12 jaar

Rennen voor je leven (eBook) Rennen voor je leven, David Baldacci

Ik stond als aan de grond genageld. Iets of iemand trok aan mijn arm. Het was Delph.'Rennen, Vega Jane,' schreeuwde hij.'Rennen!' Een angstaanjagend moeras vol bloeddorstige wezens en andere gevaren... Wie het betreedt, keert niet levend terug. Dat...

Lees meer

€9,99
Mij niet gezien (eBook) Mij niet gezien, Meg Rosoff

Mij niet gezien (Picture me Gone) is het nieuwe verhaal van Meg Rosoff, die tien jaar geleden met Hoe ik nu leef (How I live now) de wereld veroverde en vele prijzen in de wacht sleepte. In Mij niet gezien gaat het over de 12-jarige Mila. Als geen ander voelt ze mensen...

Lees meer

€9,99
Kapot (eBook) Kapot, Carry Slee

Julia en haar broer Thijs spelen samen in een succesvolle band. Ze hebben veel vrienden en zijn alle twee tot over hun oren verliefd. Een heerlijk leventje dus.Ze hadden nooit kunnen denken dat het kon gebeuren, maar ineens wordt alles anders. Het drama dat zich thuis afspeelt...

Lees meer

€7,99
Sprong in de wildernis (eBook) Sprong in de wildernis, David Baldacci

Stel je voor, je bent vijftien jaar en je wordt veroordeeld om te vechten tegen de sterkste mannen van het dorp. En opgeven is niet toegestaan… Dat is de straf die Vega Jane krijgt opgelegd wanneer ze wordt betrapt met een plattegrond van het verboden Moeras dat het...

Lees meer

€9,99
Niet te filmen (eBook) Niet te filmen, Sophie Kinsella

Een angststoornis maakt het dagelijks leven van de veertienjarige Audrey behoorlijk lastig. Ze heeft baat bij de gesprekken met haar psycholoog, maar ze komt pas echt tot bloei wanneer ze Linus ontmoet, een teamgenoot van haar oudere broer. Linus snapt haar. Audrey kan met...

Lees meer

€9,99
Nelle (eBook) Nelle, Marc de Bel

Vlaanderen, 1635. Nadat haar tante Clara als heks is terechtgesteld en haar hut is platgebrand, vindt de vijftienjarige Nelle de Vos onderdak bij de oude Agripus en zijn kleinzoon Wiete. Bij hen vindt ze weer rust, geborgenheid en liefde. De wereld lacht haar opnieuw toe,...

Lees meer

€14,99

Nieuwe eBooks

Havikskruid (eBook) Havikskruid, Irena Brignull

'Havikskruid' is een spannend YA fantasy-boek over een oude profetie die op punt van uitkomen staat... Wie zal de nieuwe heksenkoningin worden? De heksen van Havikskruid Een eeuwenoude profetie wordt werkelijkheid: nu de oude heksenkoningin op sterven ligt, zal het geslacht Havikskruid de nieuwe koningin leveren. En aangezien Ember Havikskruid weinig magische krachten lijkt te bezitten, ligt het voor de hand dat haar nichtje de uitverkorene is. De profetie op losse schroeven Maar dan kruist de'gewone' sterveling Poppy hun pad. Door haar leren de heksen wat mensen van vlees en bloed voelen: liefde, passie, verdriet, maar al snel ook jaloezie en haat. Als dan ook nog eens blijkt dat Poppy verontrustend veel bijzondere gaven heeft, komt de profetie op losse schroeven te staan... Irena Brignull: voor de liefhebbers van Kiera Cass en Cornelia Funke'Havikskruid' is het debuut van de succesvolle Britse scenarioschrijfster Irena Brignull, bekend van Shakespeare in Love en animatiefilms als The Little Prince (2015) en The Boxtrolls (2014).

Lees meer

€8,99
Hof van mist en woede (eBook) Hof van mist en woede, Sarah J. Maas

Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van deHof van doorns en rozen-serie!Feyre heeft de vloek van Amarantha verbroken en is teruggekeerd naar het Lentehof, maar daarvoor moest ze een hoge prijs betalen. De vreselijke dingen die ze heeft gedaan om Tamlin te redden kan niet ze vergeten en ook haar afspraak met Rhysand, Edelheer van het gevreesde Nachthof, heeft ze maar al te goed onthouden. Terwijl Feyre haar weg zoekt door een doolhof van politiek, passie en duizelingwekkende macht, doemt er een veel groter kwaad op. Feyre zou het kunnen tegenhouden, maar alleen als het haar lukt om haar angstaanjagende krachten te beheersen en haar gekwelde ziel te helen.

Lees meer

€12,99
Terug naar Dwaaleiland (eBook) Terug naar Dwaaleiland, Melissa de la Cruz

Het spannende vervolg opDwaaleiland!Oost, west, thuis best. Vooral als thuis het beruchte Dwaaleiland is. Wanneer ze een mysterieuze uitnodiging krijgen om terug te keren naar het eiland voelen Mal, Evie, Carlos en Jay zich snel weer thuis in hun oude buurt. Maar niet alles is zoals het was toen ze het eiland achterlieten. Als ze een duister mysterie ontdekken in het hart van het eiland moeten ze alles op alles zetten en hun talenten bundelen om het koninkrijk te redden.

Lees meer

€11,99
De Theemutsen (eBook) De Theemutsen, Darcy Lazar

DIT IS EEN EPUB-3 BESTAND MET EEN FIXED LAYOUT, NIET IEDERE E-READER IS HIERVOOR GESCHIKT. CONTROLEER Vooraf OF UW E-READER GESCHIKT IS VIA DE FABRIKANT. AANBEVOLEN DOWNLOAD VIA WIFI IVM GROOTTE. Wij zijn Darcy en Jade. Beter bekend als De Theemutsen. Drie keer in de week plaatsen we een filmpje op YouTube over seks. Wij vinden dat je in deze tijd niet meer zomaar zwanger hoeft te raken omdat je niet weet hoe het werkt. We vinden dat je je niet schuldig zou moeten voelen als je jezelf vingert in bed of onzeker hoeft te worden als je piemel geen pornomodel is. Toch blijken veel jongeren over dit soort onderwerpen te piekeren. Elke maand bekijken een half miljoen jongens en meisjes onze filmpjes. En elke week krijgen we een paar honderd mailtjes binnen. In dit boek beantwoorden we de 44 meest gestelde vragen. Wedden dat er een paar onderwerpen tussen zitten waar jij op dit moment meer over wilt weten?In Let's Talk about Sex geven Darcy Lazar (22) en Jade den Adel (22) openhartig informatie over alles wat met je lijf en met seks heeft te maken: van ongelijke borsten, schaamhaar en homoseksualiteit tot de eerste keer, sexting en nog veel meer. Kortom: een praktische gids vol tips&tricks!

Lees meer

€9,99
De jonge samoerai– De complete serie (8-in-1) (eBook) De jonge samoerai– De complete serie (8-in-1), Chris Bradford

Acht e-books in??n bundel!De weg van de krijger,De weg van het zwaard,De weg van de draak,De Ring van Aarde,De Ring van Water,De Ring van Vuur,De Ring van Wind,De Ring van de HemelAugustus 1611. De twaalfjarige Jack Fletcher spoelt aan als drenkeling op de kust van Japan, nadat het VOC-schip waarop hij met zijn vader werkt wordt overvallen door ninjapiraten. De legendarische zwaardmeester Masamoto Takeshi vindt Jack en ontfermt zich over hem. Onder leiding van Masamoto begint Jacks training in bushido. Jacks doel is om wraak te nemen op de moordenaar van zijn vader, de ninja die hij alleen maar kent als Drakenoog. Samen met Masamoto’s nichtje, de beeldschone Akiko, gaat hij op pad…

Lees meer

€54,99
Duitsland (eBook) Duitsland, Mary Colson

In dit boek wordt Duitsland bekeken vanuit verschillende invalshoeken. Er wordt gekeken naar de natuur, naar politiek, economie, geschiedenis, onderwijs, cultuur, en zo verder. Het boek staat vol interessante feitjes en prachtige foto’s die typerend zijn voor het land.

Lees meer

€9,00
Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het