Terug

De Franse bruiloft

[eBook]

De Franse bruiloft (Sabri Louatah) - eBook
€9,99

Dit is deel 1 van het ebook van De Franse bruiloft. De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sabri Louatah
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024574261
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 193

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Grant Blackwood Tom Clancy Plicht en eer (eBook) Tom Clancy Plicht en eer, Grant Blackwood
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 23 oktober

Lees meer

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Kazuo Ishiguro Laat me nooit alleen (eBook) Laat me nooit alleen, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Richard J. Evans De eeuw van de macht (eBook) De eeuw van de macht, Richard J. Evans
€19,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Kazuo Ishiguro Toen wij wezen waren (eBook) Toen wij wezen waren, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Kazuo Ishiguro Vergeten reus (eBook) Vergeten reus, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Nicola Moriarty De vijfde brief (eBook) De vijfde brief, Nicola Moriarty
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het