Terug

Alles op het spel

[eBook]

Alles op het spel (Sophie Hannah) - eBook
€9,99€4,99

Sophie Hannah‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie&Simon in de hoofdrol, is‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George. Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Sophie Hannah
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026140372
  • Taal : Nederlands

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Paula Hawkins In het water (eBook) In het water, Paula Hawkins
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 07 juli

Lees meer

Alfred Birney De tolk van Java (eBook) De tolk van Java, Alfred Birney
€10,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Jeroen Olyslaegers Wil (eBook) Wil, Jeroen Olyslaegers
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Beth Moore De erfenis van St. Silvanus (eBook) De erfenis van St. Silvanus, Beth Moore
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 29 mei

Lees meer

Murat Isik Wees onzichtbaar (eBook) Wees onzichtbaar, Murat Isik
€12,99€7,99
Actieprijs t/m 28 mei

Lees meer

Arnaldur Indridason Onland (eBook) Onland, Arnaldur Indridason
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 07 juni

Lees meer

Lars Kepler Stalker (eBook) Stalker, Lars Kepler
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 31 mei

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het